Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Yoo Ah, Sigarayı Bırakmasına Neden Olan Şey, Sanatçı Olarak Nasıl İlerlediği ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Yoo Ah In , Arena Homme Plus dergisi için yakın zamanda yayınlanan bir fotoğrafta, "Zero Hunger" için devam eden kampanyanın bir parçası olarak Balenciaga'nın Bahar Spor Koleksiyonunda Dünya Gıda Programı (WFP) 2021 modellik yaptı.

Çarpıcı fotoğrafların yanı sıra, sonraki röportaj onun ilgi çekici portföyüne bir aktör olarak eklendi. Ele alınması gereken ilk konu, yeni yılda sigarayı bırakma kararıydı. “Bu kadar uzun süre sigara içerken bırakmam gerektiği düşüncesine hiç kapılmadım. Son zamanlarda sigaranın tadı artık değişik gibi geldi ve sigara anlamsız hale geldi. Ayrıca biraz değişiklik istediğimi de düşünüyorum. "

2020'deki "#ALIVE" ve "Voice of Silence" prömiyerlerinin ardından, 2021'de yolda iki filmi daha var. Bir sonraki projelerini seçme sürecinde dikkate alınması gereken hayati bir hususun nasıl sunabileceği olduğunu paylaştı. Her seferinde yeni bir şey. “Bir film boyunca seyircinin koltuklarının kenarında kalmasını sağlamak oyuncunun görevidir. Ancak bir parça ortaya çıktığında, oyuncuyla ilgili belirli bir önyargı veya klişe ortaya çıkabilir. Bu nedenle, dahil olduğunuz projelerin sayısı arttıkça, izleyiciyi nasıl yormayacağınızı ve 'yeni olma' kavramını o kadar çok düşünürsünüz. Şaka olarak söylemek gerekirse, uzun zamandır hayranlık duyulan bir aktör için kolayca 'O yine aynı' deriz. Hareket etmemize rağmen insanlığımızın özü değişmez. Bir oyuncu için, çeşitli karakterleri canlandırarak varyasyonlarda iyi olmak çözülmesi gereken bir görevdir. Bir film sadece iki saat sürer, ancak bir oyuncunun ömrü uzun, bu yüzden düşünülmesi gereken bir şey bu. "

Yoo Ah In, bir sonraki eserini değerlendirirken, "düşünmekten" daha fazlasını "hayal ettiğini" ve doğal ya da hayal etmesi ilginç bir karakter seçtiğini belirtti. Genellikle "dikkate alınması" gereken bir rol seçmediğini de sözlerine ekledi.

Aktör, yaklaşan filmi “The Match” de gerçek bir Go oyuncusuna dayanan Lee Chang Ho rolünü canlandıracak. Film, Lee Chang Ho ve diğer Go oyuncusu Cho Hun Hyun'un hikayesini ve hayatlarının Go'da nasıl dönüp geliştiğini anlatacak. “Her iki oyuncunun da yer aldığı çok sayıda belgesel izledim. YouTube'da tarihi şahsiyetlerin hikayelerini kendi yöntemleriyle anlatan pek çok insan var. "

Konu özetinde Cho Hun Hyun ve Lee Chang Ho sadece rakip olarak değil, aynı zamanda öğretmen ve öğrenci olarak da tanımlanıyor. Kendisine ait bir akıl hocası olup olmadığı sorulduğunda, Yoo Ah In, "Birisinin yanında çalışarak nasıl çalışılacağını öğrenmedim. Öğrenmeye gelince, bana doğrudan bir şeyler söyleyen birini aramaktansa, her an öğrenmeyi isteme tavrına sahip olmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Neyse ki, erken çalışmaya başladım ve birçok insanla tanıştım. Benim için hepsi öğretmen. İyi örnekler olmayan insanlar bile öğrenme kaynakları olabilir ve onu nasıl almaya karar verdiğime bağlı olarak değişim kıvılcımlarını tetikleyebilir. "

Şu anda Yoo Ah In'in en büyük ilgi alanı sağlıktır. Sağlıklı görünmek önemli ve sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmeyi düşünmeye devam ediyorum. Eskiden tutkularımı doyurabileceğim ya da fiziksel olarak uğraşabileceğim şeylerin anlamını buluyordum. Şimdi, tek bedenim olduğunu ve dayanıklılığımın ve zihinsel dayanıklılığımın bir sınırı olduğunu kabul ediyorum. Fiziksel ve zihinsel sağlığımı zorlayamayacağımı anladığımda, sağlıklı bir şekilde zamanımı nasıl sürdüreceğimi düşünmeye başladım. Bunun doğal bir fenomen olduğunu düşünüyorum. Yirmili, otuzlu ve otuzlu yaşların ortalarındaki endişelerimiz arasında bir fark yok mu? "

Yoo Ah In, sigarayı bırakma hedefinin yanı sıra, 2021'i kendinden daha az şüphe ederek, kendini daha çok severek ve hayatını daha özür dilemeden yaşama cesaretine sahip olarak geçirmeyi hedefliyor. Sanatın ne olduğuyla ilgili bir sonraki tartışmada, “Sanatçılar ve sanatla ilgili sahip olduğumuz yüzeysel imaj benim için çok büyük. Şimdi, zamanımın, varoluşumun, başkalarının varlığının, paylaştığımız hayatın ve yaşadığım dünyanın sanat olduğunu biliyor ve kabul ediyorum. Oysa geçmişte sanat yapmak istedim ve birşeylerin sanatı üzerine düşündüm. Ben böyle değişiyorum. Artık "sanat" kelimesinden emin değilim. "

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰