Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

YG'nin Sevimli Grubu Treasure'nin Varyete Programının İkinci Sezonu Başladı!

missminny

Yepp Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
73

Saygınlık:

YG'nin 2020 yılında çıkış yapan erkek grubu Treasure, Treasure Map isimli bir varyete programıyla geçtiğimiz yılın Ocak ayında hayranlarıyla buluşmuştu. Youtube üzerinden yayınlanan bu program grubun çıkışından önce yayınlanmaya başlamış ve geçtiğimiz yılın Ekim ayında ilk sezonu son bulmuştu.

Grubun, yeteneklerini, üyelerin gündelik yaşamlarını ve eğlenceli hallerini görebileceğiniz bu programda ayrıca üyeler çeşitli oyunlar oynayarak kendilerini farklı ve beklenmedik durumların içinde buluyorlar.

Hayranlarını fazla bekletmeyen Treasure, 14 Ocak'ta ikinci sezonun teaserini yayınladı! 22 Ocak'ta Treasure'nin resmi Yotube kanalında başlayan Treasure Map şu ana kadar ki bölüm yayınlandı.

Treasure Map 2. Sezon Teaser'i
 

Black Swan

Yepp Üye
Katılım
13 Ocak 2021
Mesajlar
320

Saygınlık:

Yeni dönem genç gruplarında en beğendim grup diyebilirim. Önceki showlarının bir kısmını izlemiştim yeni yeni birbirlerini tanımaları ve tavırlarıyla eğlenceli bir showdu... ☺?
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰