Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-POP YG, SECHSKIES'ten Jang Su Won'un Evlendiğini Doğruladı

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Resmi: SECHSKIES'ten Jang Su Won yüzüğü takıyor.

12 Haziran'da YG Entertainment, önceki gün Jang Su Won'un evlenmeyi planladığına dair haberleri doğruladı. Ajans ayrıca, Jang Su Won'un yaklaşan evliliğini resmen ilan eden ayrı bir bildiri yayınladı.

YG Entertainment'ın tam açıklaması şu şekilde:

"Merhaba, Biz YG Entertainment.

SECHSKIES'ten Jang Su Won, değerli bir ilişki kurduğu biriyle tanıştı ve şu anda evlenme planları olan o kişiyle çıkıyor.

İki insanın güzel birlikteliklerini gerçekleştirebilmeleri için ilişkilerine sıcak bir şekilde bakarsanız minnettar oluruz."

Bu arada, Jang Su Won'un tam açıklaması şu şekilde:

"Merhaba, ben SECHSKIES'den Jang Su Won.

SECHSKIES üyesi olarak çıkış yapalı 25. yılıma girmiş olan ben, hayatımın geri kalanını birbirini önemseyerek, birbirimizi anlayarak ve aynı yöne bakarak geçirmek istediğim biriyle tanıştım.

Bu haberi önce benim için her zaman büyük bir güç kaynağı olan hayranlarıma söylemek istedim ve bunu yapamadığım için üzgünüm. Ancak yine de bu güzel haberi vermekten mutluluk duyuyorum.

Bu, COVID-19 nedeniyle birçok insan için zor bir zaman olduğundan, somut planlar hakkında konuşmak için hala biraz erken, ancak yakın gelecekte sizi tekrar selamlama fırsatının olacağını umuyorum.

Bir kez daha, bana her zaman inanan ve eksikliklerime rağmen beni destekleyen hayranlara teşekkür etmek istiyorum. SECHSKIES üyelerine de gerçekten teşekkür etmek istiyorum.

Teşekkür ederim."

SpoTV News tarafından yayınlanan bir rapora göre, Jang Su Won'un nişanlısı ondan bir yaş büyük ve birinci sınıf bir aktörün stilisti.

Mutlu Çifti Tebrik Ederiz !

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰