Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

W - W Two Worlds 2016 Dizisi Yorumları... ?

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

W - W Two World dizisi ile ilgili tüm yorumlarınızı, resimlerini, giflerini, klip videolarını bu bölümde paylaşıp konuşabilirsiniz...

Dipnot: İzlemeyen arkadaşlara ufak bir uyarı konu yorumları spoiler içerebilir... ??

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Lee Jong Suk'u ilk Doctor Stranger dizisi ile tanıdım ne diziyi ne de kendisini sevmemiştim. Öyle ki ileri sararak izlemiştim yarım bırakamama takıntım yüzünden, daha sonra W Two World dizisiyle tanıştım sırf Jong Suk'a Doctor Stranger'a olan ön yargımdan dolayı şans vermek istemedim ama merakıma yenik düştüm ve bu dizi sayesinde tüm sempatimi kazanmıştır.
Güzel bir kurgu, güzel bir işleyiş, güzel bir oyunculuk daha ne olsun :)

KB
Black Swan

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

İşte benim dizim... ???
Bu dizi hakkında konuşmaya nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ana Karakterlerin birbiriyle olan uyumundan mı yoksa dizi içindeki mükemmel webtoon çizimlerden mi ve bunun diziye yansıtılmasından mı yan karakterlerden mi yoksa her bölümde seni şaşırtan senaryosundan mı kararsız kaldım. Galiba hepsi bir araya gelince izlemesi çok keyifli bir dizi ortaya çıkıyor...
İlk bölümden son bölüme kadar dizi seni alıp götürüyor Fantastik tarzda yapılmış en iyi kore dizilerden biri bence... Yer yer güldürüp zaman zaman yok artık dedirtiyor En önemliside dizi içindeki bazı olayları çözülmesi için 4 5 bölüm beklememek.
Sadece bir aksiyon dizisi de değil. Romantiz mi sonuna kadar yaşatıyor olay döngüsü içinde

Kang Chul'un kızı etkilemek için kitapçıdan romantik bir kitap alıp içindekileri sırasıyla yapmak istemesi gibi ( Gerçi olay döngüsünden en fazla 4 yada 6 tanesini gerçekleştirebiliyorlar ama olsun...)

Kısacası ben bu diziyi anlatmaya sayfalar boyunca yazmaya devam ederim çünkü gerçekten çok iyi bir dizi...????

KB
Black Swan

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

Lee Jong Suk'u ilk Doctor Stranger dizisi ile tanıdım ne diziyi ne de kendisini sevmemiştim. Öyle ki ileri sararak izlemiştim yarım bırakamama takıntım yüzünden, daha sonra W Two World dizisiyle tanıştım sırf Jong Suk'a Doctor Stranger'a olan ön yargımdan dolayı şans vermek istemedim ama merakıma yenik düştüm ve bu dizi sayesinde tüm sempatimi kazanmıştır.
Güzel bir kurgu, güzel bir işleyiş, güzel bir oyunculuk daha ne olsun :)
Aslında Doctor Stranger dizisinde konu kopukluğundan mıdır nedir ben de pek izleyemiyorum. Lee Jong Suk sayesinde izliyorum. Ama sevmemene rağmen şans vermem güzel olmuş. Dahası sempatini de kazanmışş ??? bazen bir dizi tüm bakış açısını değiştiriyor bende bu sayede çok oyuncuya bakış açımı değiştirdim ?

Masalp

Yepp Üye

Saygınlık:

İşte benim dizim... ???
Bu dizi hakkında konuşmaya nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ana Karakterlerin birbiriyle olan uyumundan mı yoksa dizi içindeki mükemmel webtoon çizimlerden mi ve bunun diziye yansıtılmasından mı yan karakterlerden mi yoksa her bölümde seni şaşırtan senaryosundan mı kararsız kaldım. Galiba hepsi bir araya gelince izlemesi çok keyifli bir dizi ortaya çıkıyor...
İlk bölümden son bölüme kadar dizi seni alıp götürüyor Fantastik tarzda yapılmış en iyi kore dizilerden biri bence... Yer yer güldürüp zaman zaman yok artık dedirtiyor En önemliside dizi içindeki bazı olayları çözülmesi için 4 5 bölüm beklememek.
Sadece bir aksiyon dizisi de değil. Romantiz mi sonuna kadar yaşatıyor olay döngüsü içinde

Kang Chul'un kızı etkilemek için kitapçıdan romantik bir kitap alıp içindekileri sırasıyla yapmak istemesi gibi ( Gerçi olay döngüsünden en fazla 4 yada 6 tanesini gerçekleştirebiliyorlar ama olsun...)

Kısacası ben bu diziyi anlatmaya sayfalar boyunca yazmaya devam ederim çünkü gerçekten çok iyi bir dizi...????
öyle bir anlatıldı ki izlememek imkansız

MysiaNyx

Yepp Üye

Saygınlık:

İşte benim dizim... ???

Katılıyorum. Romantik'i dizinin güzel sığdırmışlar. Ne az ne fazla tam yerinde. Çünkü dizide biraz aksiyon var.

darkmacman91

Yepp Üye

Saygınlık:

Güzel başlayıp bence kötü ve vasat biten diziydi.
Zaten kore dizilerinin en büyük sorunu güzel fikre girip sonra toparlayamamaları.
Zaten başı sonu iyi olunca efsane oluyor :)

Masalp

Yepp Üye

Saygınlık:

Güzel başlayıp bence kötü ve vasat biten diziydi.
Zaten kore dizilerinin en büyük sorunu güzel fikre girip sonra toparlayamamaları.
Zaten başı sonu iyi olunca efsane oluyor :)
En önemli unsur sonu benim için. Tatmin edici bir son yok muydu? Yorumlara göre hareket edeyim

Koreaşk

Yepp Üye

Saygınlık:

Bazı kore dizilerini saçma bulsamda buna ön yargı ile göz gezdirdim ama izlediğimde o kadar bayıldım ki bence imdb puanını bile hakediyor aslında izlerken ön yargılı davranış sezdim kendimde ama izledikten sonra bölüm bölüm geçtikce heycan verici oldu ve bitirdim gerçekten güzel bir diziydi izlemenizi tavsiye ederim!

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰