Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

UP10TION'dan Lee Jin Hyuk, Lee Dong Wook'a "Dear.M" Setine Destek Gönderdiği İçin Teşekkür Eder

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:UP10TION ‘ın Lee Jin Hyuk ve aktör Lee Dong Wook ‘ın dostluğu güçleniyor !

15 Şubat'ta Lee Jin Hyuk, Instagram'da Lee Dong Wook'un kendisine gönderdiği bir kahve kamyonunun fotoğrafını paylaştı. Başlıkta Lee Jin Hyuk, "Dong Wook hyung bize ' Dear.M ' setinde desteğini gösterdi . Çok teşekkür ederim." Fotoğraflarda Lee Dong Wook, “Sevgili Jin Hyuk'a. Seni neşelendirmeye geldim. "yazdırdı.

Lee Jin Hyuk ayrıca ajansı TOP MEDIA'ya da desteklerini gönderdiği için teşekkür etti ve fotoğrafları çektikten hemen sonra maskesini tekrar taktığını ekledi.

Lee Jin Hyuk şu anda, KBS 2TV'nin Seoyeon Üniversitesi'nin çevrimiçi forumunda "M." adlı gizemli bir figürle ilgili isimsiz bir gönderinin sonrasını konu alan yeni bir KBS 2TV dizisi olan "Dear.M" dizisini çekiyor. Lee Jin Hyuk, Cha Min Ho ( NCT'den Jaehyun ) ve Park Ha Neul ( Bae Hyun Sung ) ile oda arkadaşı olan üçüncü sınıf psikoloji öğrencisi Gil Mok Jin rolünü oynuyor .

Lee Jin Hyuk ve Lee Dong Wook, Lee Dong Wook'un sunucu ve Lee Jin Hyuk'un yarışmacı olduğu Mnet'in “Produce X 101” realite şovunda yakınlaştı.

konular
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰