Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

TVXQ "Kingdom" İçin Teaser'da Taca Giden Yolu Gösteriyor

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:

"Kingdom", MC'leri TVXQ'yu içeren bir sonraki teaser'ı yayınladı !

Yaklaşan Mnet şovu, "Queendom" yarışma programının erkek versiyonu. BOYZ vardı nihai kazananlar ön gösteri “Road to Kingdom” Başıboş çocuklar, birlikte “Kingdom” konulu yarışacak ATEEZ , BtoB 4U, Ikon ve SF9 .

Yeni fragman, "Kingdom" logosuyla açılıyor ve rekabet etmeye ayarlanmış altı grubun portrelerini göstermeye devam ediyor. Çekim, karanlık bir sergide sıraya dizilmiş altı tanesini göstermek için uzaklaştırılır.

Ardından, TVXQ'dan Yunho ve Changmin bir saniye ışık ile parlıyor. İkisi, serginin zıt uçlarına yerleştirilmiş çerçevelerin arkasında duruyor. Karşı karşıya geliyorlar ve merkeze doğru yürüyorlar, “Efsane henüz bitmedi. Bu, büyük bir destanın başlangıcıdır. "

Ortada buluştuklarında dönüp bir sunağın tepesinde oturan bir taht yönünde kameraya doğru yürüyorlar. “Tacın ağırlığına dayananlar tarihe yazılacak. Yeni bir efsane başlıyor. "

Giriş Aşaması “Kingdom” için üzerinden canlı akış olacak Mnet K-pop 20:00 KST de 23 Şubat'ta YouTube kanalı ve oylama Whosfan mobil uygulamada yer alacak.

Gösteri resmi olarak 1 Nisan KST saatiyle 19: 50'de başlayacak ve her Perşembe yayınlanacak.

 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰