Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

TvN'in yakında çıkacak olan varyete programı “Unexpected Business” için ilk teaser yayınlandı!

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:TvN'in yakında çıkacak olan varyete programı “Unexpected Business” için ilk teaser yayınlandı!

Yoo Ho Jin ve Yoon In Hee'nin yönettiği “Unexpected Business”, Cha Tae Hyun ve Jo In Sung'u aniden kırsal kırsalda bir süpermarketin sahibi olarak bulan iki “şehir adamı” olarak oynuyor. 2020 varyete şovu " Hometown Flex " ile aynı prodüksiyon ekibi tarafından yürütülüyor .

Gösteri, tüm hayatlarını şehirde yaşamış bu iki adama, kırsalda yaşama şansı verecek. Mahalleye karışacaklar ve bazen meşgul, diğer zamanlarda sessiz olan bir süpermarket işletmenin iniş çıkışlarını yaşayacaklar. Gösterinin kilit noktalarından biri, kırsal alandaki güzel manzaraların yanı sıra süpermarkete gelen insanların çeşitli ihtiyaçlarına bir bakış.

Tanıtımda Cha Tae Hyun prodüksiyon ekibiyle bir toplantı yapıyor ve varyete şovu yapmak istediği yakın bir arkadaşını tavsiye ediyor. Söz konusu arkadaş olan Jo In Sung, “Unexpected Business” aracılığıyla bir varyete şovunda sabit kadro üyesi olarak ilk görünümünü yapacak.

Yoo Ho Jin, “Program, şehir hayatına alışmış iki erkeğin, kırsal bir köyde eski bir süpermarket işletmek gibi beklenmedik bir işi üstlendiği süreci gösterecek. Çekimler boyunca, COVID-19'un önlenmesine ilişkin yerel yönergeleri ve güvenlik protokollerini takip ettik. "

Ocak ayında, aktris Park Bo Young'un gösteriye ilk konuk olacağı doğrulandı . 1 Şubat'ta Nam Joo Hyuk’un ajansı, oyuncunun şovda konuk olarak görüneceğini ve çekimleri çoktan bitirdiğini doğruladı.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰