Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

tvN'den "Mouse" Lee Seung Gi’nin polis memuru karakterinin ilk fotoğraflarını paylaştı !

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:Lee Seung Gi, Yeni Dizisinde Hevesli ve Yardımcı Bir Çaylak Polis Memuruna Dönüşüyor​


"Mouse", insanların anne karnındaki bir fetüse yapılan DNA testi yoluyla psikopatları tanımlayabildiği bir dünyada geçen bir gizem-gerilim dizisidir. Dizi, "Psikopat olduğunu bilen bir çocuğu doğurur muydunuz?" Sorusu etrafında dönüyor. Lee Seung Gi, adalete tutkuyla inanan dürüst çaylak polis memuru Jung Ba Reum'u canlandırıyor. Lee Hee Joon , ebeveynleri gençken öldürülen ve ölümlerinin intikamını almak için her türlü yola başvurmaya istekli olan sert bir dedektif olan Go Moo Chi rolünü üstleniyor.

Jung Ba Reum, polis karakolunun beceriksiz yeni memuru olarak tanımlanıyor ve insanları böyle bir insanın gerçekten var olup olamayacağını merak ettirecek kadar nazik. Tüm milletin korku içinde olduğu bir seri katilin peşinde koşarken, hayatını tamamen değiştiren bir şey yaşar.Fotoğraflar, Jung Ba Reum'un hem büyük hem de küçük meseleleri ele alırken mahallenin her yerinde çok çalıştığını gösteriyor. Yaşlı bir vatandaşın bacağına büyük bir özenle ilaç sürüyor, büyük bir kutu taşıyarak da yardım ediyor. Söyleyeceklerini dikkatle dinlediği için kendini daima diğer kişinin seviyesine koyar ve mahallenin problem çözücüsü ve bir "insan vitamini" olarak bilinir.
Lee Seung Gi'nin ilk çekimler için sete bir gülümsemeyle geldiği ve oyuncu kadrosu ve ekibin her birini selamladığı ve setteki atmosferi ısıtırken nasıl olduklarını sorduğu anlatılıyor. Hazırlanırken çekime hazırlanan kostümlere ve aksesuarlara dikkatle baktı ve çekimler başladığında gerçekçi performansıyla Jung Ba Reum karakterine hayat verdi.

Lee Seung Gi dizinin ilk çekimi hakkında şunları söyledi: “Yönetmenden aşağıya kadar tüm personelin yaptığı harika hazırlıklar sayesinde istikrarlı bir şekilde çekim yapıyoruz. Ayrıca Lee Hee Joon, Park Ju Hyun ve Kyung Soo Jin gibi oyuncu kadromuzun oyunculuk ekip çalışması harika oldu, bu yüzden film çekerken eğleniyorum. "

“Ayrıca 'Mouse'nin ne tür bir proje olacağını ve bir oyuncu olarak filmografimin bir parçası haline geleceğini görmek için çok heyecanlanan biriyim” dedi. Bence çok iyi bir dizi olacak. Umarım siz de dört gözle beklersiniz. "

Yapım ekibi, "Lee Seung Gi, tutkusu ve hazırlığıyla her zaman prodüksiyon ekibinin sınırsız güvenine ilham veren bir aktör." “Lütfen Lee Seung Gi'nin büyüleyici oyunculuk dönüşümünü görmek ve onun kalbinin ve ruhunun yaratacağı 'Memur Jung Ba Reum' karakteri hakkında bilgi almak için sabırsızlanıyoruz, çünkü televizyona uzun bir süredir ilk kez dönüş yapıyor. "

"Mouse" galası 3 Şubat'ta yayınlanacak.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰