Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

TvN' in yeni dizisi olan Drama Stage 2021 için başrol oyuncu kadrosu açıklandı

Cnn

Yepp Müdavimi
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
17
Cinsiyet
Bayan

Saygınlık:Drama Stage 3 Mart'tan itibaren toplam 10 orijinal, tek bölümlük yapımla 2021'de geri dönüyor.

2 Şubat'ta tvN, aşağıda kontrol edebileceğiniz 10 orijinal bölüme katılacak olan başrol oyuncularının tam kadrosunu açıkladı.

İlk yapım olan ' Attention Seeker ', So hee ve Kwak Dong Yeon'un rol aldığı bir kara komedi türüdür .

Bir diğer yapım ' Human For Hire (Kiralık İnsan) ' yıldız Gong Seung Yeon , Go Bo gyul ve Yoo Tae Oh oynayacağı, bir gerilim / gizem türüdür.

Nam Gyu Ri , Choi Byung Mo ve Cha Hak Yeon'un ( VIXX'den N ) rol aldığı ' The Fair ' , yedi cinayet dizisini internette canlı olarak yayınlayan seri katilin hikayesini anlatıyor.

Ayrıca ' Dukgoo Is Back ' adlı garip bir aile hikayesinde Yang Kyung Won ve Woo Hyun rol alırken, ' Love Spoiler ' adlı distopik bir aşk hikayesinde Lee Joo Bin , Kwon Soo Hyun , Choi Seung Yoon ve Chae Rae Hyung yer alıyor .

Kim Woo Seok , Park Se Wan ve Kim Dae Gon'un başrollerini paylaştığı ' Lucky ' adlı fantastik bir gençlik romantizmi ve 'Mint Condition' adlı gençlik / komedi türünde Lim Chae Moo , Ahn Woo Yeon , Ji Min hyuk ve Red Velvet 'den Yeri başrolleri paylaşıyor.

' Park Sung Shil's Industrial Death Revolution ' adlı bir başka yapım , Shin Dong Mi'nin oynadığı yapay zeka teknolojisi dünyasında işini sürdürmek için mücadele eden bir kadının hikayesini anlatıyor.

Park Ha Sun başrollü ' The Road to the Hospital 'Kara komedi zombi kovalamaca hikayesi ve son olarak siber suçla ilgili başka bir gizem / gerilim draması, ' EP, Hello Dorothy ', başrollerde Han Ji Eun ve Kim Joo Heon yer alıyor .TvN'in 'Drama Stage 2021' dizisini izleyecek misiniz?

Kaynak: Allkpop​
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰