Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

"True Beauty" Oyuncuları Dizinin Son Bölümünden Önce Son Sözlerini ve Duygularını Paylaştılar

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,415

Saygınlık:

Son bölümden önce “ True Beauty ” ekibi sona yaklaşan dizi ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Popüler bir webtoondan uyarlanan "True Beauty", sade yüzünü gizlemek ve görünüşüyle ilgili güvensizlikleriyle mücadele etmek için şevkle makyaj yapan Lim Ju Gyeong ( Moon Ga Young ) hakkında romantik bir komedi . Kendi duygusal yaraları olan popüler bir öğrenci olan Lee Su Ho ( Cha Eun Woo ) ile tanıştıktan sonra, birbirlerinin sırlarını paylaşırlar ve sevgiyle iyileşmeyi öğrenirler.

Moon Ga Young, "Belki de neredeyse yedi aydır kesintisiz çekim yaptığımız içindir, ancak henüz 'True Beauty' bitiyor. Harika kıdemli oyuncular, öğretmenler ve arkadaşlarla tanıştığım için çok mutlu oldum ve keyifli zaman geçirdim. Şimdi hoşçakal demeye hazırlanmam üzücü. "

“True Beauty” dizimize bolca sevgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Özellikle Ju Gyeong'a verilen sevgi ve destekten çok güç aldım. Gelecekte sizi daha da iyileştirerek selamlamak için çalışacağım. "

Cha Eun Woo, “Geçen yaz Su Ho ile ilk tanışmamdan bu yana birkaç gün geçmiş gibi geliyor, ama şimdiden veda etme zamanı geldi. Su Ho olarak yaşarken de çok büyüdüm ve deneyimledim ve mutlu zaman geçirdim. Yazdan kışa pek çok insan birlikte sıkı çalıştı. Yönetmen ve yazarın yanı sıra tüm oyunculara ve personele bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizinle birlikte çalışmaktan mutlu oldum. "

'True Beauty'i izleyen ve Su Ho'yu seven izleyicilere şükranlarımı sunuyorum. Büyümeye ve çok çalışmaya devam edeceğim. Teşekkür ederim!"

Hwang In Yeop , "True Beauty" de asi görünen ama şaşırtıcı derecede sıcak bir kalbi olan Han Seo Jun olarak rol aldı. Seo Jun'u seven ve onunla ilişki kuran izleyicilere teşekkür ederim. Büyük bir sevgi verdiğiniz için, bunun unutulmaz değerli bir anı olacağını düşünüyorum. Sanırım bir süre benimle oyalanırken, Seo Jun'u uzun süre hatırlamaya devam edeceğim. Han Seo Jun karakterini gerçekten sevmeme ve onu içtenlikle tasvir etsem de, her gün çekim yapmak mutlu ve eğlenceliydi. "

“True Beauty” sona ermiş olsa da, umarım gelecekte de akla gelecek ve güzel anılarla dolu bir dizi olarak hatırlanacaktır. Gelecekte etkilemeye devam etmek için elimden geleni yapacağım, bu yüzden lütfen biraz bekleyin. "True Beauty" i sevdiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz. "

Park Yoo Na , sırlarını havalı bir dış görünüşün ardına gizleyen bir "tanrıça" Kang Su Jin rolünü üstlendi. “True Beauty” i izleyen ve sonuna kadar destekleyen izleyicilere içtenlikle teşekkür ediyorum. Geçen yazın sıcağından bu soğuk kışa kadar üç mevsim boyunca sette birlikte çalıştığım oyunculara ve tüm personele çok müteşekkirim. "

“True Beauty"de Su Jin olarak yaşarken yaşadığım öğrenme ve büyüme zamanlarını unutacağımı sanmıyorum. Hoşçakal demek her zaman üzücü, ancak başka bir başlangıç ve yeni ilişkiler kurulacağına inanıyorum, bu yüzden yeni bir projede daha fazla gelişme sağlamak, sizi karşılamak için çok çalışacağım.

Lim Ju Gyeong'un tatlı ve kabarcıklı arkadaşı Choi Su A'yı canlandıran Kang Min Ah , "True Beauty" nin sona erdiğini henüz kendisini üzmediğini söyledi ve karakterine hayran olan izleyiciler için minnettarlığını dile getirdi.

“Sonuna kadar True Beauty' ile birlikte olduğunuz için teşekkür ederim. Parlak enerjiyle kendimin farklı yönlerini gösterebildiğim için Su A rolünü oynamaktan da keyif aldım. 'True Beauty' bitmiş olsa da, çeşitli projelerde daha fazla etkilemek için çalışacağım, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin. Tüm sevgi ve destek için çok teşekkür ederim ”diye bitirdi.

Lim Ju Gyeong'un ablası Lim Hee Gyeong, Im Se Mi tarafından canlandırıldı ve aynı zamanda Ju Gyeong'un öğretmeni Han Jun Woo ( Oh Eui Sik ) ile komik bir romantizm gösterdi . "Sıcak bir ailenin en harika ablası olduğum ve 'greyfurtum' Han Jun Woo ile birlikte olduğum için minnettarım ve her an eğlenceli ve mutluydu. Sanırım bu dram uzun süre aklımda kalacak. "

"Hayatta ne zaman tereddüt ve hayal kırıklığı yaşarsak, umarım cesur Lim Hee Gyeong'un kendim ve izleyiciler için her şeyin mümkün olduğunu hissetme gücü vereceğini umuyorum."

"True Beauty" final bölümünü 4 Şubat saat 22: 30'da KST'de yayınlayacak.

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
520

Saygınlık:

Bu dizinin bitmesini galiba dört gözle bekleyen nadir kişilerdenim çünkü güncel dizi takip etmeyi sevmiyorum. Bitse de direk başlayabilsem...??

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
520

Saygınlık:

Ahahah iyi sabrediyorsunuz ben yabancı sitelerden ingilizcesini izliyorum çevirisi gelmeyen dizilerimin ?
?? Ben kesin sonuçluyum galiba bölüm sonunda olmadık bir yerde biterse tüm hafta deliririm herhalde günü gelsin diye bu yüzden de uzak durmaya çalışıyorum ama bir de bana sor bazı dizilerde zor tutuyorum kendimi??

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,415

Saygınlık:

?? Ben kesin sonuçluyum galiba bölüm sonunda olmadık bir yerde biterse tüm hafta deliririm herhalde günü gelsin diye bu yüzden de uzak durmaya çalışıyorum ama bir de bana sor bazı dizilerde zor tutuyorum kendimi??
Aslında şu ana kadar izlediğim hiçbir güncel dizi de beni ekran başına dikmedi meraktan bakıyorum bölümler gelir gelmez, bölümleri bitmiş dizileri bir filmmiş edasıyla izleyince giriş-gelişme-sonuç olarak daha bir keyifli tabi.
Şu ana kadar ekrana çakılı olarak izlediğim iki dizi
Goblin ve Sky Castle'dır ikiside bende çok başka ❤️
Bonus olarakta en son bitirdiğim Father İs Strange ekleyebilirim ama onun yarattığı heyecan vs.den kaynaklı değil dizinin aşırı keyifli olması ve bir an önce mutlu sonu görme isteğiydi :)

thelackbaker

Yepp Çevirmen
Beğeni Sayısı
33

Saygınlık:

Yaa güncel dizi takip etmeyi niyeyse ben çok seviyorum yeni alışkanlık oldu bu da ? Ama dizinin bitmesine çok üzüldüm ,özleyeceğim ?

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰