Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

"True Beauty” 13. ve 14. Bölümlerinden Bize Gözlerimizde Kalp Çıkaran 6 Cha Eun Woo Anı

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:Uyarı: Önümüzdeki 13. ve 14. bölümler için spoiler içerir !

1. Su Ho, Ju Gyeong ile çıktığını açıkladı​

Ju Gyeong ( Moon Ga Young ) skandalı patlak verdikten sonra hala okulda değil, bu da Su Ho'nun (Cha Eun Woo) her zamankinden daha fazla düşünmesine neden oluyor. Ju Gyeong'un yaşadıkları yüzünden hayal kırıklığına uğramış ve üzgündür, bu yüzden Su Ho'nun Ju Gyeong ile nasıl çıkabileceğine dair iki kızın dedikodusuna kulak misafiri olduğunda, kesinlikle onunla çıktığını bağırır.
Konu Ju Gyeong olunca Su Ho'nun hiç utancı yoktur. Tek düşündüğü, onu ne kadar sevdiği ve dünyanın duyması için bağırmaya istekli olması en tatlı şey.

2. Ju Gyeong'un dayanabileceği bir omuz olmak​Su Ho, Ju Gyeong'a çarpma umuduyla (yine) çizgi roman dükkanını ziyaret ettikten sonra, onu kanepede otururken görür. İlk dürtüsü, telefonlarına cevap vermediği için ona kızmak yerine gülümsemek ve hemen onu daha iyi hissettirmeye çalışmaktır. Ju Gyeong'un bir zamanlar kendini kötü hissettiğinde kendisi için yaptığı şirin şarkıları söylüyor.
Sevimli eylemler yapmak ve şarkılar söylemek Su Ho'nun olduğu her şeye aykırıdır. Bu tür sevimsiz şeyleri yapacak tipte değil ama Ju Gyeong'u o kadar çok seviyor ki, Karakterindeki zıt doğa onu çok daha çekici kılıyor!

3. Neşelendirme videosunu yapmak​

Soğuk Su Ho'nun ciddi bir aegyo yapabileceğini kim düşünebilirdi ? Ju Gyeong kendini kötü hissettiğinde ve evde kaldığında Su Ho, kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacak yollar bulmaya çalışır. Tüm bu sevimli eylemleri içeren bir şarkı söylemesini öneren arkadaşından ister.Su Ho, videoyu Ju Gyeong'a onu neşelendirmek için göndermesi çok utanç verici ama gerçekten sevimliydi. Su Ho'nun gülümsemesini sağlamak umuduyla rahatlık alanından bu kadar çıkmaya istekli olması çok tatlı ve özverili.

4. Ju Gyeong'u gerçekten ne kadar sevdiğini görmek​

Ju Gyeong, Su Ho'yu aramadan önce uykuya daldığında, yardım edemez ama onunla neden iletişim kurmadığını merak eder. Çok endişeli olduğu için bütün gece ayakta onun aramasını bekler.Su Ho sadece Ju Gyeong'dan haber almak istiyor ve her zaman yanında olmak istiyor, bu yüzden uyuyakaldığında ve onu aramayı unuttuğunda tamamen darmadağın oluyor. Ju Gyeong ile konuşmayı bitirdiğinde, onu görmek ve onunla konuşmak arzusunu bastırmak zorunda kalır. Bu sadece Ju Gyeong'u ne kadar sevdiğini gösteriyor ve bu çok romantik!

5. "Seni seviyorum"​

Su Ho'nun Ju Gyeong'un sosyal hayatında bir öncelik olmamasına katlanmak zorunda kaldığı ezici stresin ardından, onunla yüzleşmek istiyor ama ona aşık olduğunu fark ediyor. Ona kalbinden onu sevdiğini söyler ve bu da Ju Gyeong'u tamamen hazırlıksız yakalar.

Cha Eun Woo'nun bu kelimelerin çok mükemmel olduğunu söylediğinde ifadesi çok sevimli. Bu sözleri söyledikten sonraki utangaç ve tatlı gülümseme, midemizdeki bütün kelebekleri uçurdu.

6. Ju Gyeong'u en iyi arkadaşına göndermesinin havalı yolu​

Seo Jun ( Hwang In Yeop ), Su Ho'dan Ju Gyeong'a duygularını itiraf etmesi için izin ister. Onu reddedeceğini biliyor, ancak yaşamaya devam etmek için buna ihtiyacı var. Seo Jun'un en anlayışlı erkek arkadaşı ve en yakın arkadaşı olan Su Ho, bu durumun gerçekleşmesine izin verir.

Kız arkadaşına sırılsıklam aşık bir erkek arkadaş için bu durum nasıl anlaşılır olabilir? Her şeye rağmen Su Ho, en iyi arkadaşının bu açılmaya ihtiyacı olduğunu bilmeye çok açık yürekli ve her şeyden önce ikisine de güveniyor. Su Ho ne kadar mükemmel olabilir? O herkesin ihtiyaç duyduğu erkek arkadaş ve en iyi arkadaş!

BONUS​

Bu bir Cha Eun Woo anı değil, ama Seo Jun'un (Hwang In Yeob) Ju Gyeong'a sevgiyle baktığı son epik sahneden bahsetmek zorunda kaldım. Bahsedilmesi gerekiyor çünkü o kadar iyi.

 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰