Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Super Me (2019) - 超级的我

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Başlık: Super Me (2019) - 超级的我

Tür: Macera, Dram, Fantastik

Yönetmen: Zhang Chong

Oyuncular: Darren Wang, Song Jia, Cao Bingkun, Wu Gang, Chin Shih-Chieh, Wang Ziyi, Kevin Lee, Zha Ka, Liu Xuhao, Ma Jing Wu, Li Fangding, Feng Li

Yayınlanma Tarihi: 2019-09-09

Özet: Maddi zorluklar yaşayan bir senarist rüyalarındaki değerli eşyaları gerçek dünyaya taşıma becerisine sahip olduğunu keşfeder, ancak yeni hayatı çok geçmeden altüst olur.

Konu: Son zamanlarda parasal zorluklarla baş etmeye çalışan bir senarist, rüyalarında gördüğü değerli eşyaları gerçek dünyaya taşıma yeteneğine sahip olduğunu anladığında her şey iyi gitmeye başlar fakat çok geçmeden hayatı mahvolacaktır.

Oyuncular

Darren Wang
1620511390446.jpeg

Elvira Cai
1620511426326.jpeg

Arkadaşlar filmi an itibariyle bitirip ışık hızında size yetiştirmek istedim. 08.05.2021 tarihi itibariyle Netflix'e gelmiştir. Zaten beklediğim bir filmdi gerek konusu gerek işlenişi benden tam puan aldı fakat final tartışılır. Darren Wang'ı Our Times'ta izlediğimden beri sempatim kendisine çok fazla Kendisi Tayvanlı aktör bu filmde Çinliler ile iş birliği yapmış ve yine rolünün hakkını vermiş bu sefer karşımıza çok farklı bir rol ile çıktığından daha fazla ses getireceğinden ve sonunda değerinin anlaşılacağından şüphem yok, umarım beğenirsiniz. Herkese İyi Seyirler Dilerim 🥰

~ARWEN~

Yepp Müdavimi

Saygınlık:

Konu: Son zamanlarda parasal zorluklarla baş etmeye çalışan bir senarist, rüyalarında gördüğü değerli eşyaları gerçek dünyaya taşıma yeteneğine sahip olduğunu anladığında her şey iyi gitmeye başlar fakat çok geçmeden hayatı mahvolacaktır.

Arkadaşlar filmi an itibariyle bitirip ışık hızında size yetiştirmek istedim. 08.05.2021 tarihi itibariyle Netflix'e gelmiştir. Zaten beklediğim bir filmdi gerek konusu gerek işlenişi benden tam puan aldı fakat final tartışılır. Darren Wang'ı Our Times'ta izlediğimden beri sempatim kendisine çok fazla Kendisi Tayvanlı aktör bu filmde Çinliler ile iş birliği yapmış ve yine rolünün hakkını vermiş bu sefer karşımıza çok farklı bir rol ile çıktığından daha fazla ses getireceğinden ve sonunda değerinin anlaşılacağından şüphem yok, umarım beğenirsiniz. Herkese İyi Seyirler Dilerim 🥰
İzin günü iyi izlenir. Teşekkür ederim :)

İlgini Çekebilecek Bazı Konular

Slogan: Biraz Süper, Biraz Kahramanlar
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Yönetmen: Ben Falcone
Yayınlanma Tarihi: 2021-04-09
Cevaplar
0
Görüntüleme
577
Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon, Macera
Yönetmen: Jon Kondelik, James Kondelik
Yayınlanma Tarihi: 2018-08-20