Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Forum Oyunu Şu anda ne düşünüyorsun ❔ ❔

Pseudohomophylus

Yepp Üye

Saygınlık:

Nickimin ne kad-dar güzel olduğunu
spongebob biting his lip GIF

KB
Pembetepeli

Pembetepeli

Yepp Üye

Saygınlık:

Şu an tek düşündüğüm burada eski tanıdığım başka kişileri de bulabilir miyim diye. Siteyi talan ettim eski nicklerden bazı kişileri görmek ne güzel😊😊😊

Saygınlık:

Yarın direk vizeler için not çıkarmaya mı başlasam yoksa ondan önce Demon Slayer'i mi bitirsem onu düşünüyorum. Bir de araya Running Man sıkıştırdım, sanırım vizeye benim yerime girecek görsel ikiz arıyorum, dahi olanından.

Breathe

Yepp Üye

Saygınlık:

Yapmam gereken bir maket ödevi var. Vize notu yerine geçicek, nasıl yapsam da bu nottan yırtsam acaba? El becerisi iyi biri olarak doğsaydım keşke..

Saygınlık:

Iftarın ne zaman gelecegını,:p:p
gordügüm zaman sürekli kawga etdigim birini,:mad::cautious:
dizilerimi ne zaman izleyip bitireçegimi:unsure::unsure::unsure:

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰