Ho┼č Geldin, Yeppudaa!

Forum i├žeri─čine ve t├╝m hizmetlerimize eri┼čim sa─člamak i├žin foruma kay─▒t olmal─▒ ya da giri┼č yapmal─▒s─▒n─▒z. Foruma ├╝ye olmak tamamen ├╝cretsizdir.

Kontroll├╝ Sosyal HAYAT ­čśĚ

Pazar yerinden toplu ta┼č─▒maya, AVMÔÇÖden i┼č yerine, s─▒n─▒ftan soka─ča, amac─▒ birlikte oldu─čumuz t├╝m alanlarda Koronavir├╝s riskini hepimiz i├žin azalmakt─▒r. Bir ko┼čulu var: Maske + Mesafe + Hijyen ­čÖĆ

Yeppudaa geri d├Ând├╝ ÔŁĄ´ŞĆ

Uzun zaman ├Ânce kapanan Yeppudaa 'y─▒ yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... ­čĺ×

Kurallar─▒m─▒z─▒ Biliyor musun? ­čĄö

Keyifli vakit ge├žirmeniz ve d├╝zenin bozulmamas─▒ i├žin l├╝tfen kurallara riayet edelim. ­čĺŤ Yapaca─č─▒n─▒z g├╝zel payla┼č─▒mlarla kat─▒l─▒m─▒n─▒z bizi onurland─▒racakt─▒r... ­čśŹ

SOHBET ┼×u an Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ ­čÄÂ

Aysenur

Yepp ├ťye
Be─čeni Say─▒s─▒
8
Puanlar─▒
3

Sayg─▒nl─▒k:

s├╝rekli ba┼ča sard─▒─č─▒m can─▒m ost <3 noona a┼čkl─▒ konular─▒ sevmedi─čimden diziyi izlemedim ama ┼čark─▒y─▒ duydu─čum an vuruldum. Hemen buldum. Ve can─▒na okuyorum :D :D Ost hatr─▒na diziyi bile izleyecek gibiyim ??

moonace

Yepp ├ťye
Be─čeni Say─▒s─▒
4
Puanlar─▒
3

Sayg─▒nl─▒k:

T─▒pk─▒ kalbimin istedi─či gibi, saymakla bitmeyen y─▒ld─▒zlar gibi. Her zaman ayn─▒ yerde, kendi ─▒┼č─▒─č─▒mla seni ayd─▒nlataca─č─▒m. Bu y├╝zden saklanma, sana kolayl─▒kla g├Âsterece─čim. Oldu─čun gibi. Evet, sorun de─čil. Sorun de─čil.

fgen

Yepp Admin
Be─čeni Say─▒s─▒
21
Puanlar─▒
3

Sayg─▒nl─▒k:

Ara ara nostalji yapar─▒m ve bu ak┼čam da ├žocuklu─čuma gittim yine :love: ??

thelackbaker

Yepp Çevirmen
Be─čeni Say─▒s─▒
34
Puanlar─▒
18

Sayg─▒nl─▒k:

True Beauty sayesinde dilime s├╝rekli dolanan ┼čark─▒ :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ve g├Âz├╝m├╝n ├Ân├╝nden gitmeyen o dans :ROFLMAO:

True Beauty Dance GIF

QADALKA

Yepp M├╝davimi
Be─čeni Say─▒s─▒
7,743
Puanlar─▒
113

Sayg─▒nl─▒k:

├ťreyimin ac─▒l─▒ sesini ))

L├╝tfen Dikkat !
T├╝m mesajlar─▒n Yepp Mod 'lar taraf─▒ndan ├Âzenle kontrol edildi─čini unutmay─▒n ­čą░