Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

ÖNERİ Spoi Sayfası 🤫🤭

missminny

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
94

Saygınlık:

Yeppudaa'nın en sevdiğim özelliği buydu. Her dizinin kendine ait bir spoiler sayfası olurdu ve orada sitede yayınlanan bölümler hakkında muhabbet ederdik. İzlemediğim dizilerin bile spoi sayfasını okurdum. Tekrar bu özelliğin canlandırılmasını çok isterim. :D

Çözüm

Saygınlık:

Öneriniz üzerine Forum'umuza Spoiler sistemi eklenmiştir.
Aşağıda örnek sunuyorum.

Burada paylaşımlar yapılacaktır

Öneriniz için teşekkür ederiz. ?

Pembetepeli

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
98

Saygınlık:

Yeppudaa'nın en sevdiğim özelliği buydu. Her dizinin kendine ait bir spoiler sayfası olurdu ve orada sitede yayınlanan bölümler hakkında muhabbet ederdik. İzlemediğim dizilerin bile spoi sayfasını okurdum. Tekrar bu özelliğin canlandırılmasını çok isterim. :D
En son Ruler Master of the mask dizisinin Bi de go back couple ın spoilerini okumuştum??

Gamzeliperi

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
60

Saygınlık:

İzlemediğim hatta izlerken bile spo almayı sevmediğim için bölüm bittikçe spo sayfasına gelir dizi hakkında verir veriştirir giflerini yapardık
Ne güzel günlerdi

Masalp

Yepp Moderatör
Beğeni Sayısı
173

Saygınlık:

En son faith dizisi için spoiler sayfasına gelmiştim o derece eski anılar canlanır olursa :)

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,751

Saygınlık:

Gerçekten harikasınız ben güncel dizileri bile yayınlanır yayınlanmaz izliyorum bazıları bölüm biriktirip izliyor nasıl spoiler yemiyorsunuz ya da yemeyi göze alıyorsunuz bilemiyorum bu beni çıldırtan bir şey 😅 Bölüm yayınlanınca bile izleyene kadar sosyal mecralar da mayın tarlası gibi geziniyorum spoiler yememek için ☺️

Alhambra

Yepp Moderatör
Beğeni Sayısı
681

Saygınlık:

Gerçekten harikasınız ben güncel dizileri bile yayınlanır yayınlanmaz izliyorum bazıları bölüm biriktirip izliyor nasıl spoiler yemiyorsunuz ya da yemeyi göze alıyorsunuz bilemiyorum bu beni çıldırtan bir şey 😅 Bölüm yayınlanınca bile izleyene kadar sosyal mecralar da mayın tarlası gibi geziniyorum spoiler yememek için ☺️
Her defasında illaki spoiler yiyorum. Ama yine dizi bitene kadar bekliyorum. Yoksa yeni bölümü bekleyene kadar çatlarım 😂

Masalp

Yepp Moderatör
Beğeni Sayısı
173

Saygınlık:

Hatta ben nasıl ilerlediğine dair bilgi sahibi oldukça daha da hevesli izliyorum. Çok garip bir ruh halim var sanırım :cool:

MysiaNyx

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
115

Saygınlık:

💜💜 I Purple YOuu💜💜💜💜💜😍😍😍😍😘

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰

İlgini Çekebilecek Bazı Konular