Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Source Music, GFRIEND üyesi Sowon'un son tartışmalarından sonra resmi bir özür yayınladı.

Cnn

Yepp Müdavimi
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
17
Cinsiyet
Bayan

Saygınlık:1 Şubat KST'de ajans, sosyal medyada " Sowon'un yüklediği fotoğraflardan ve GFRIEND'in 'Comeback Show' VCR'sinin arkasındaki videodan kaynaklanan tartışmalardan dolayı derinden özür dileriz." yazılarını paylaştı.

Ajans çekim yerinin bir dış kaynak prodüksiyon şirketi aracılığıyla Paju'da kiraladıkları bir kafe olduğunu ve ajans çalışanlarının yalnızca kamera arkası video görüntülerini değil aynı zamanda üyelerin sosyal medyada kullanması için fotoğrafları da çektiğini açıkladı. Ancak çekim günü yerinde inceleme sürecinden sorumlu kişiler manken kıyafetleri ile ilgili sorunun farkında değildi.

"Çekim alanında uygunsuz sahne olup olmadığını önceden kontrol edemediğimiz için özür dileriz, çekim ve yükleme işlemi sırasında içerikleri ayrıntılı bir şekilde inceleyemedik ve tarihi gerçeklere ve sosyal medya çok dikkat etmedik. Başımızı eğiyor ve bu video ve fotoğraflardan rahatsızlık duyanlardan özür diliyoruz."
Tartışmaya yanıt olarak Source Music, videonun sorunu kısmını ve Sowon'un fotoğraflarını kaldırdı. Ajansa göre idol fotoğrafların arkasındaki tartışmayı fark ettiğinde çok şaşırdı ve onlara yayınladığı için derinden özür diledi.

Bu özür Sowon'un askeri giysilere ve rütbe işaretlerine dayanarak bir Nazi askeri olarak tasarlanmış bir mankenle çekilmiş bir dizi fotoğrafı yükleyip hızlıca silmesinin ardından ortaya çıkan tartışmalar sonucunda yayınlandı.


Kaynak: Korezin​
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰