Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Forum Oyunu Son kelimeyi al başa koy, yeni cümle kur 📕 📗 📘

MysiaNyx

Yepp Üye

Saygınlık:

"Olmak" fiili sizin için ne anlama geliyor. Var olmak mı? Peki, var olmak ne anlama geliyor. Var olmanın anlamı herkese kendini kabul ettirmek anlamına mı geliyor? Bir insanoğlu diğer insanlara kendini kabul ettirmek zorunda mı? İlla kendini kabul ettirmek için hırpalar mı yada hırpalamaz mı?:unsure:;):censored:

Not: Paragrafım bu.. "hırpalama" kelimesinden başlayabilirsiniz. Hemde not içinde düşüncelerinizi bilmek isterim.

Son düzenleme:

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

"Olmak" fiili sizin için ne anlama geliyor. Var olmak mı? Peki, var olmak ne anlama geliyor. Var olmanın anlamı herkese kendini kabul ettirmek anlamına mı geliyor? Bir insanoğlu diğer insanlara kendini kabul ettirmek zorunda mı? İlla kendini kabul ettirmek için hırpalar mı yada hırpalamaz mı?:unsure:;):censored:

Not: Paragrafım bu.. "hırpalama" kelimesinden başlayabilirsiniz. Hemde not içinde düşüncelerinizi bilmek isterim.
Hırpalamak ? Kim için ? Ne için ? Yeterince hırpalanmıyormuşuz gibi bir de kendimizi hırpalamak ?
Doğanın olası dengesinden bir kesit sanırım hayatın her alanında hırpalanış..
Belki de önemli olan bu hırpalanışlar karşısında nasıl durduğumuzdur.

MysiaNyx

Yepp Üye

Saygınlık:

Hırpalamak ? Kim için ? Ne için ? Yeterince hırpalanmıyormuşuz gibi bir de kendimizi hırpalamak ?
Doğanın olası dengesinden bir kesit sanırım hayatın her alanında hırpalanış..
Belki de önemli olan bu hırpalanışlar karşısında nasıl durduğumuzdur.
Not:Cevabın harika... Tam düşündüğümü söyledin Zeyra abla. Harikasın

Durmak nedir karşında?
Senin karşında durabilir miyim ki?
Dağlar,nehirler insanlara umut aşılayan gökyüzü önünde eğilirken
Bütün manevi varlıklar önünde eğilirken
Ne cüret

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Not:Cevabın harika... Tam düşündüğümü söyledin Zeyra abla. Harikasın

Durmak nedir karşında?
Senin karşında durabilir miyim ki?
Dağlar,nehirler insanlara umut aşılayan gökyüzü önünde eğilirken
Bütün manevi varlıklar önünde eğilirken
Ne cüret
Not: Teşekkür ederim canım benim, daha önce yazmadığım bu başlığa senin yazıların karşısında kifayetsiz kalamadım, çünkü düşüncelerini bu şekilde yazıya aktarman gerçekten etkileyiciydi benim için.

Cüret en az anlamı kadar telaffuzu da heybetli, peki fiziken cüret etmek aynı derecede de etkileyici midir ?
Ya da bu cüret ettiğimiz konuya göre değişkenlik mi göstermektedir ?
Her zaman cüretkar ve cesur olmak bir çırpınış ya da gövde gösterisi midir ?

(Gösteriden devam ediniz)

MysiaNyx

Yepp Üye

Saygınlık:

Not: Teşekkür ederim canım benim, daha önce yazmadığım bu başlığa senin yazıların karşısında kifayetsiz kalamadım, çünkü düşüncelerini bu şekilde yazıya aktarman gerçekten etkileyiciydi benim için.

Cüret en az anlamı kadar telaffuzu da heybetli, peki fiziken cüret etmek aynı derecede de etkileyici midir ?
Ya da bu cüret ettiğimiz konuya göre değişkenlik mi göstermektedir ?
Her zaman cüretkar ve cesur olmak bir çırpınış ya da gövde gösterisi midir ?

(Gösteriden devam ediniz)
Gösteri

Tiyatro sergilenen yere gelmiştim. Gelmem uzun sürdü. Başıma gelmeyen olay kalmadı. Yolda bana bisiklet çarpan, cüzdanımı çalmaya çalışan, kendini bilmez kişi ve dahası... En sonunda tiyatronun dış kapısına gelebildim. İçeriye girdiğimde çok kişi vardı. Arkadaşlarıyla sohbet edenler, sağ tarafımda okul gezisi için çıkmış öğrenciler, ailesiyle gelenler, solumda benim gibi tek başına gelenler vardı. Tiyatro salonuna açılan kapı biraz süslüydü. Kapının kenarları ağaçtan yapılmış gibiydi. Kenardan biraz ilerisinde taşlarla anka kuşunu yapmışlardı. Bir görevli geldi. Şık ve resmi giyimiyle bizi karşıladı. Saçı biraz önde ama yana yatırılmıştı. Gözleri engellemiyordu. Ona 1 ya da 3 dakika baktıktan sonra sanki ona baktığımı hissetmiş gibi gözleri bende odaklandı. Gözlerimiz kesiştiğinde içimde bilemedim his oluştu. Sonra gözlerimi ondan ayırdım. Herkes biletini veriyordu. Sıra bana gelmişti. Biletimi ona verdim. Parmağı yanlışlıkla elime dokundu. Bir an elim kaşınma tutmaya başladı. Onunda kaşları çatılmıştı. Sonra oturacağım yere geldim. 20 dk sonra gösteri başlamıştı. Biraz izledikten sonra kapıda gördüğüm görevli oyuncu olarak oradaydı. Oyunculuğu beni acayip etkilemişti. Çok iyi oynuyordu. Gözümü bir an ondan ayıramıyordum. Gösteri bittiğinde bütün oyuncular herkesi selamlamaya başladı. Tekrar gözlerimiz kesişti. Gözlerimi ondan çekemediğimi anladığı için bana bakarak gülümsedi. O anda benim için gösteri onun gülüşüyle tamamen bitti.

Bu arada bunu kitabıma yazacağım. Bitti'den başlayabilirsiniz.

Masalp

Yepp Üye

Saygınlık:

Gösteri

Tiyatro sergilenen yere gelmiştim. Gelmem uzun sürdü. Başıma gelmeyen olay kalmadı. Yolda bana bisiklet çarpan, cüzdanımı çalmaya çalışan, kendini bilmez kişi ve dahası... En sonunda tiyatronun dış kapısına gelebildim. İçeriye girdiğimde çok kişi vardı. Arkadaşlarıyla sohbet edenler, sağ tarafımda okul gezisi için çıkmış öğrenciler, ailesiyle gelenler, solumda benim gibi tek başına gelenler vardı. Tiyatro salonuna açılan kapı biraz süslüydü. Kapının kenarları ağaçtan yapılmış gibiydi. Kenardan biraz ilerisinde taşlarla anka kuşunu yapmışlardı. Bir görevli geldi. Şık ve resmi giyimiyle bizi karşıladı. Saçı biraz önde ama yana yatırılmıştı. Gözleri engellemiyordu. Ona 1 ya da 3 dakika baktıktan sonra sanki ona baktığımı hissetmiş gibi gözleri bende odaklandı. Gözlerimiz kesiştiğinde içimde bilemedim his oluştu. Sonra gözlerimi ondan ayırdım. Herkes biletini veriyordu. Sıra bana gelmişti. Biletimi ona verdim. Parmağı yanlışlıkla elime dokundu. Bir an elim kaşınma tutmaya başladı. Onunda kaşları çatılmıştı. Sonra oturacağım yere geldim. 20 dk sonra gösteri başlamıştı. Biraz izledikten sonra kapıda gördüğüm görevli oyuncu olarak oradaydı. Oyunculuğu beni acayip etkilemişti. Çok iyi oynuyordu. Gözümü bir an ondan ayıramıyordum. Gösteri bittiğinde bütün oyuncular herkesi selamlamaya başladı. Tekrar gözlerimiz kesişti. Gözlerimi ondan çekemediğimi anladığı için bana bakarak gülümsedi. O anda benim için gösteri onun gülüşüyle tamamen bitti.

Bu arada bunu kitabıma yazacağım. Bitti'den başlayabilirsiniz.
Bitti kurulan hayallerin gerçekleşmesini bekleme süresi...

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰