Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Dizi Öneri Sisyphus: The Myth

missminny

Yepp Üye

Saygınlık:

0Q25O_4f.jpg

Dizi Adı: Sisyphus: The Myth
Korece: 시지프스: The Myth
Türü: Aksiyon, Gizem, Fantastik, Bilim Kurgu
Kanal: JTBC
Yayın Tarihi: Şubat 2021
Yayın Günü: Çarşamba&Perşembe 21:00
Senarist: Lee Je-In, Jeon Chan-Ho
Konu: Dahi bir mühendis Han Tae Sool ile gelecekteki Kang Seo-Hae'den (Park Shin-Hye) kurtarıcısı arasında bir zaman yolculuğu hikayesi.

Han Tae-Sool, dahi bir mühendis ve Quantum ve Time Company'nin kurucu ortağıdır. Yakışıklıdır ve inovatif işler yapmaktadır. Çabaları sayesinde Quantum and Time dünya markası bir girişim olmuştur. Han Tae Sool Kore'nin kahramanı haline gelmiştir ama gerçekler göründüğünden farklıdır. Ağabeyinin on yıl önceki ölümünden sonra anormal davranışlar sergilemeye başlamıştır. Bu yüzden şirketin hisse fiyatları dalgalanmaya başlar. Bir gün Han Tae Sool ağabeyinin ölümünün arkasındaki inanılmaz gerçeği öğrenir ve tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
Kang Seo Hae elit bir savaşçıdır. Çok güçlü kişileri bile çıplak elleriyle alt edebilir. Aynı zamanda keskin nişancı ve bombacıdır. Ordunun ve gangsterlerin hakim olduğu dünyada korunabilmek için kendini geliştirmiştir. Bir gün uzun ve tehlikeli bir yolculuğun ardından Han Tae Sool'u kurtarmaya gider.

Oyuncular:
Cho Seung-Woo - Han Tae-Sool
Park Shin-Hye - Kang Seo-Hae
Sung Dong-Il
Tae In-Ho
Lee Jae-Won
Chae Jong-Hyeop - Sun
Tae Won-Seock - Yeo Bong-Sun
Lee Ju Mi- orta yaşlı kadın
Jeong Hyun-Jun - Han Tae-Sool (çocukluğu)
Seo Yi So - Kang Seo-Hae (çocukluğu)

Kaynak: AsianWiki'den çevrilmiştir.

KB
missminny

missminny

Yepp Üye

Saygınlık:

Diziyi fantastik, bilim kurgu kategorisine mi koysam buraya mı kararsız kaldım ama baktığım sitelerde hep aksiyon ilk sıradaydı o yüzden aksiyona aldım.

trayleR

Süper Moderatör

Saygınlık:

Açıkcası bilim-kurgu ve fantastik sevenler varsa Interstellar tadında çok güzel bir dizi gerçekten soluksuz izledim diyebilirim. Post-Apokaliptik bir distopya içerir eminim beğeniceksiniz.

Masalp

Yepp Üye

Saygınlık:

Ekli dosyayı görüntüle 507

Dizi Adı: Sisyphus: The Myth
Korece: 시지프스: The Myth
Türü: Aksiyon, Gizem, Fantastik, Bilim Kurgu
Kanal: JTBC
Yayın Tarihi: Şubat 2021
Yayın Günü: Çarşamba&Perşembe 21:00
Senarist: Lee Je-In, Jeon Chan-Ho
Konu: Dahi bir mühendis Han Tae Sool ile gelecekteki Kang Seo-Hae'den (Park Shin-Hye) kurtarıcısı arasında bir zaman yolculuğu hikayesi.

Han Tae-Sool, dahi bir mühendis ve Quantum ve Time Company'nin kurucu ortağıdır. Yakışıklıdır ve inovatif işler yapmaktadır. Çabaları sayesinde Quantum and Time dünya markası bir girişim olmuştur. Han Tae Sool Kore'nin kahramanı haline gelmiştir ama gerçekler göründüğünden farklıdır. Ağabeyinin on yıl önceki ölümünden sonra anormal davranışlar sergilemeye başlamıştır. Bu yüzden şirketin hisse fiyatları dalgalanmaya başlar. Bir gün Han Tae Sool ağabeyinin ölümünün arkasındaki inanılmaz gerçeği öğrenir ve tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
Kang Seo Hae elit bir savaşçıdır. Çok güçlü kişileri bile çıplak elleriyle alt edebilir. Aynı zamanda keskin nişancı ve bombacıdır. Ordunun ve gangsterlerin hakim olduğu dünyada korunabilmek için kendini geliştirmiştir. Bir gün uzun ve tehlikeli bir yolculuğun ardından Han Tae Sool'u kurtarmaya gider.

Oyuncular:
Cho Seung-Woo - Han Tae-Sool
Park Shin-Hye - Kang Seo-Hae
Sung Dong-Il
Tae In-Ho
Lee Jae-Won
Chae Jong-Hyeop - Sun
Tae Won-Seock - Yeo Bong-Sun
Lee Ju Mi- orta yaşlı kadın
Jeong Hyun-Jun - Han Tae-Sool (çocukluğu)
Seo Yi So - Kang Seo-Hae (çocukluğu)

Kaynak: AsianWiki'den çevrilmiştir.
Bugün itibari ile izleyeceğim diziyi buldum diyebilirim:(

Blackwinggs

Yepp Üye

Saygınlık:

İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum 🥰:love: Paylaşım için teşekkürler ;)

nefartum

Yepp Üye

Saygınlık:

çok değişik bir konusu var bazılar tarafından sonu sevilmedi (sonunu bende sevmedim) ama gercekten çok güzeldi bence herkese tavsiye ederim

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰