Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

SHINee'den Minho, Super Junior'dan Heechul'a İlk İzleniminden ve Nasıl Değiştiğinden Bahsetti

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:


SHINee ‘den Minho staj yaparken Super Junior'dan Kim Heechul ile ilk karşılaşma hikayesini paylaştı.

Minho, SBS'nin “ My Ugly Duckling ” in 17 Ocak bölümünde özel bir konuk oyuncu olarak yer aldı.
Heechul'un Super Junior'daki ilk çıkışından sonra SM Entertainment'a katılıp katılmadığı sorulduğunda Minho, "Şirkete ilk girdiğimde 'Sharp'ı çekiyordu. İşte o zaman ilk defa tanıştık. "

Minho, ilk karşılaşmalarını anlatmaya başlamadan önce, “O zamanlar benim için bir ünlüydü” dedi. “Super Junior çıkış yapmadan hemen önceydi, bu yüzden Super Junior üyelerinin yurdunu ziyarete gittiğim bir zaman vardı. Hepimiz birlikte takılıyorduk ama sonra öyle oldu ki Heechul ve ben yurtta kalan tek iki kişi olduk. Bu garipti çünkü o zamanlar diğer tüm Super Junior üyeleriyle yakındık, ama Heechul ile yakın değildim. "

Sunucu Shin Dong Yup , Heechul'a yaklaşmanın zor olacağını belirterek, "O zamanlar Heechul işleri kendi başına yapıyordu ve kendi dünyasındaydı." Heechul'un annesi bunu coşkuyla kabul etti, "Çok kurnazdı."

Minho, Heechul ile tanışmadan önce dehşete kapıldığını bir kahkahayla şöyle açıkladı: “Diğer (Super Junior üyelerin) o zamanlar beni en çok uyardığı şey, 'Ne olursa olsun Heechul'un yatağına yaklaşma. Yakınına bile yaklaşmayındı. ' Yurda girdiğimiz andan itibaren beni bu konuda uyardılar. Ayrıca Heechul'un o sırada bir kedisi olduğu için bana 'O kediye asla dokunmamalısın' dediler. Eğer onu okşarsan, tüm öfkesiyle karşılaşabilirsin, bu yüzden ona asla dokunma. ''dediler.

"Bu tür uyarılardan birkaçını duyduktan sonra, yurda girdik," diye devam etti, "ve sonra, herkes birlikte takıldıktan sonra, ikimiz bir şekilde birbirimizle baş başa kaldık . Çok garipti. Çok terliyordum. Oturma odasında bir bilgisayar vardı ve Heechul onda oyun oynuyordu. Orada her zaman 90 derecelik bir açıyla sırtım mükemmel bir şekilde dümdüz oturdum. "

Minho devam etti, “Ama neyse ki önce Heechul benimle konuşmaya başladı. Bana 'Yeni bir stajyer misiniz?' Diye sordu. 'Evet, şirkete katıldığımdan bu yana uzun zaman geçti ve şu anda eski üyelerle eğitim yapıyorum' dedim. 'Ah, tamam' dedi. Çok çalışın 've sonra tüm gece boyunca sadece oyununu oynamaya geri döndü. Bu ilk tanışmamızdı. "

Shin Dong Yup daha sonra Heechul'un o günlerden beri çok değiştiğine dikkat çekti ve Minho hayranlıkla kabul etti, “O tamamen farklı. Çok korkutucuydu. Ama şimdi o kadar farklı oldu ki, 'Vay canına, bu yüzden insanlar gerçekten böyle değişebilir' diye düşünmeme neden oldu. Bu kadar değişeceğini bilmiyordum. "


 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰