Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

SHINee'den Minho, Kang Daniel ve Jang Hyuk Cesurlukları, Sıfır Altı Sıcaklıklar ve "Law Of The Jungle" Olağandışı Hayatta Kalma Zorlukları

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,266

Saygınlık:

SBS'nin " Law of the Jungle " un eşsiz sezonuna hazır olun !

6 Şubat'ta, popüler varyete şovu yaklaşan “Law of the Jungle - Pioneers” yeni sezonunun bir fragmanı yayınladı. Yeni sezonda Kim Byung Man ve uzak bir adadaki ıssız evlerde 72 saat hayatta kalmaya çalışan bir ünlü konuk ekibi yer alacak .

Jang Hyuk , SHINee ‘nin Minho , Kang Daniel , şarkıcı Park Goon, beyzbol oyuncusu Choi Ji Adam, müzikal aktris Ham Yeon Ji Song Hoon, aktör şef Shin Seung Hwan ve komedyen Choi Sung Min tüm yaklaşan mevsime görünen olacak .

Yeni yayınlanan fragman da, oyuncu kadrosunun Güney Jeolla Eyaletindeki küçük bir adaya yönelmesiyle başlıyor ve daha önce hiç böyle tamamen boş bir köy görmediklerini belirtiyor. Seslendirme yapan oyuncu kadrosundan biri “Aslında burada uyuduğumuza inanamadım” diyor. “'İmkansız' 'diye düşündüm.” Başka bir ses geliyor, “Tüm saatler farklı zamanlarda durdurulmuştu. Gerçekten ürkütücüydü. "

Oyuncular, orada 72 saat hayatta kalamayacaklarından korktuklarını ve endişelendiklerini itiraf ettikten sonra, video, tüm terk edilmiş evleriyle ıssız adaya giden mürettebatın bir anlık görüntüsünü gösteriyor.

Üyeler yerleşmeye başlarken, oyuncu kadrosu beklenmedik bir engelle karşılaşır: dondurucu hava. Sıcaklık -20 santigrat dereceye düştüğünde birisi şöyle gözlemliyor: "[Gelmek için] yanlış günü seçtik. Başımız büyük belada. " Başka bir oyuncu da aynı fikirde, "Hava birdenbire çok soğuk oldu."

Bununla birlikte, mürettebat yılmadan ilerler ve tutkuları ve yoldaşlıkları kısa sürede morallerini yükseltir. Bir üye "Birden güç kazanıyorum," diye ilan ederken bir başkası "Hiçbir şey yemedim, ama yine de enerji kazanıyormuşum gibi hissediyorum." Oyuncular birbirlerini kollarken ve bir klan gibi birbirine yapışırken, kısa süre sonra kendilerini adanın zorlu koşullarına uyum sağlarken bulurlar.

“Law of the Jungle - Pioneers” 20 Şubat'ta saat 20:55 KST'de prömiyer yapacak.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰