Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

SHINee, Yeni Varyete Şovu “SHINee Inc.” ile Geri Dönüyor

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,834
Puanları
113

Saygınlık:SHINee geri dönüyor !

SHINee, yedinci stüdyo albümleri “ Don't Call Me ” ile uzun zamandır beklenen geri dönüşüne hazırlanırken, grup da kendilerine ait yepyeni bir varyete şovuyla geri dönmeye hazırlanıyor.

"SHINee Inc." başlıklı şov, grubun daha önce hiç görülmemiş görüntülerinin yanı sıra, Onew , Key , Minho ve Taemin tarafından bizzat tasarlanan ve planlanan yeni şarkılarının heyecan verici bir performansını da içerecek .

Yaklaşan program için yeni yayınlanan bir teaser'da SHINee üyeleri hem gösteri hem de yaklaşan geri dönüşleri için umutlarından ve hedeflerinden bahsediyorlar. Minho, "Bu, uzun zamandır ilk kez yeni bir albüm çıkarıyoruz ve bence, tam bir grup olarak görüldüğünde genel olarak halka yakın görünmek bizim için önemli olacak."

Yeni varyete şovlarına gelince, Key, "Umarım 'Oh, bunda sadece SHINee var mı?' insanların aklını asla gelmeyecek ve eğlenceli olduğu için izleyecekler. " Taemin, "Genç nesiller arasında ünlü olan YouTuber'lar ile işbirliği yapmanın iyi olacağını düşünüyorum."

Onew, prodüksiyon ekibine "Eğer odaklanmamızı mümkün kılarsan, yapabiliriz" der ve Minho, "Dürüst olmak gerekirse kendime güveniyorum. Bir şey yapmam söylendiğinde, imkansız bir görev olsa bile, 'İşe yarayacak gibi görünüyor. Sadece bir kez daha deneyeceğim. '"

"SHINee Inc." yapımcıları “Yeni, taze bir bakış açısı ve format aracılığıyla, şu anda kariyerlerinde 14. yıl olan SHINee üyelerinin eşsiz cazibesini göstermek istiyoruz. Üyeler programın [planlanmasına] şahsen katılırken, ilk toplantımızdan sonsuz kahkaha ve fikir patlamaları yaşandı. "

Sataşmaya devam ettiler, "Lütfen SHINee'nin izleyicilere ne tür gerçek benlikler göstermek istediğini merakla bekleyin ve lütfen onlara bolca destek gösterin."

"SHINee Inc." 24 Şubat 23:50 KST'de gösterime girecek.

"SHINee Inc." için yeni önizlemeyi izleyin.

 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰