Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

SHİNEE"DEN MİNHO SONSUZ TUTKUSUNUN SIRRI ABİSİ OLDUĞUNU AÇIKLADI

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,755

Saygınlık:

SHINee’den Minho , SBS’nin My Ugly Duckling ” programının 17 Ocak bölümünde özel bir konuk olarak göründü.

Geçen Kasım ayında zorunlu askerlik hizmetinden terhis edilen Minho, Deniz Piyadeleri'nde askerlik görevini yapmıştı. Orduda geçirdiği zamana rağmen şovdaki ünlü anneler sevgiyle, "Hâlâ bebek gibi görünüyorsun." tepkisini verdiler.

Minho, “Taburcu olduktan sonra en çok yapmak istediğim şey yayın istasyonuna gitmekti. Bir süredir ilk defa yayına giriyorum, bu yüzden heyecanlıyım. " diyerek heyecanını dile getirdi.

Minho, SM Entertainment'da sık sık "tutkulu üçlü" den biri olarak anılıyor TVXQ'dan Yunho ve Super Junior'dan Choi Siwon olmak üzere. Minho, büyürken onun tutkusunun ve rekabet gücünün abisinden etkilendiğini söyledi.

“Benden iki yaş büyük ama yaptığımız her şey arasında bir boşluk vardı” dedi. “Çalışmada daha iyiydi, sporda daha iyiydi ve çok daha popülerdi. Üstelik iyi görünüyor, bu yüzden annem bana her zaman 'Onun yarısı kadar iyi olmayı hedefle' derdi. "

Minho'nun ağabeyi, Güney Kore'nin en prestijli üniversitesi olan Seul Ulusal Üniversitesi'nde beden eğitimi okudu. Minho, “Okuldaki ilk 10'a hiç yaklaşmadım ama o her zaman o bölgedeydi. Kıskanç olduğum zamanlar ve sinirlendiğim zamanlar oldu. "

“Sevgililer Günü'nde iki tane çikolata aldım ve mutluydum ama kardeşim eve bir sepet dolusu ile geldi. O zamanlar gerçekten kıskandım. Onu o kadar çok yenmek istedim ki bir kez masasındaki her şeyi mahvetmiştim. "

Minho'nun babası, futbol koçu Choi Yoon Kyum olarak bilinir. Minho, “Profesyonel bir futbolculuktan emekli olur olmaz koç oldu. Sonuç olarak, özellikle kış eğitiminde bizimle geçirecek fazla zamanı olmadı. Bana iyi bir baba olarak 0. sırada olduğunu söyledi. "

"Ama onu hiç böyle düşünmemiştim," diye devam etti. "Gençliğimden beri, babamı sahada görmekten her zaman gurur duydum."

Kendisinin de futbolcu olmak isteyip istemediğiyle ilgili bir soruya yanıt olarak, “Elbette bir futbolcu olmam gerektiğini düşündüm. Büyümek benim hayalimdi. Ama babam aslında buna karşı çıktı. Bunun zor bir yol olduğunu söyledi ve bunu yasakladı. "

Sonunda Minho eğlence sektörünü seçti. "Ortaokulun ilk yılında seçmelere gittim ve girdim. Ama annem buna karşı çıktı ve" Nasıl ünlü olabilirsin? "Dedi. Onun iznini almak için okuyup liseye gitmem gerektiğine ikna oldum. Bu yüzden notlarımı yükselttim ve annem bana izin verdi. "

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰