Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

💖 Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 💖

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Sevmeyi, Sevilmeyi hak eden gönülleri güzel olan;
Tüm Yeppudaa Ailesinin Sevgililer Günü Kutlu Olsun ❤️

Şubat Yılın Sevgilisi Madalyası 'nı almayı unutma

14 Şubatta Eros 'un Oku emrinde ♥️

dvrzener

Yepp Üye

Saygınlık:

Sevgililer gununz kutlu olsun dıyorsunzda hıc demıyenız bu hedıyelerın parası nerden gelcek :) Altın bıleklık aldım esıme ah ahh borca gırdık yıne

dvrzener

Yepp Üye

Saygınlık:

Altın yüzük alayım dedim eşime görüyorum ki fiyatlar almış başını gidiyor böyle bir şey olabilir mi:mad:. Cebimizde kalan son üç beş kuruşu da mecbur buna verecez. Eşimin mutluluğu bana yeter ;)

Masalp

Yepp Üye

Saygınlık:

Allahtan ne ben ne eşim Sevgililer Günü kutlamıyoruz. Yoksa bu pahalılıkta bütün maaş hediyelere ancak yeterdi:LOL:

KB
Symbolic

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰