Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Seo Ye Ji

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

indir (2).jpg
Hangul: 서예지
Meslek: Oyuncu
Doğum Tarihi: 6 Nisan 1990
Doğum Yeri: Seul, Güney Kore
Boy: 170cm
Kilo: 44kg
Burcu: Koç
Eğitimi: Madrid Complutense Üniversitesi – Gazetecilik Bölümü
Bildiği Diller: Korece, İngilizce, İspanyolca
Kan Grubu: 0

Oyunculuk kariyerine sitcom Potato Star 2013QR3 (2013-2014) ile başlamıştır. Seo Ye-Ji’nin bir ablası vardır.
Oyuncuyu uzun süre bir önceki dizisi izleyiciler “Lawless Lawyer” dizisindeki avukat rolüyle tanındı. Ancak Ye Ji‘nin gerçek hayatta polis memuru olduğunu biliyor musunuz?
Oyuncunun ajansı King Entertainment‘ın bildirdiğine göre, Seo Ye Ji “2018 Film Yapımcıları Polis Memurları Toplantısı”nda şeref madalyası ile onurlandırıldı. Prestijli etkinlik Ulusal Polis Ajansı Kültür Bahçesinde gerçekleşmişti. Etkinliğe polis konulu içerik üreten 30 yönetmen, yapımcı direktör ve yazar katılmıştı.

Etkinlikte Seo Ye Ji atama mektubu ile yüksek polis memuru şeref ödülü almıştır.

Seo Ye-Ji Filmleri​

By Quantum Physics: A Nightlife Venture (2019)
Warning: Do Not Play (2019)
The Bros (2017)
Another Way (2017)
Seondal: The Man Who Sells the River (2016)
Circle of Atonement (2015)
The Throne (2015)

Seo Ye-Ji Dizileri​

It’s Okay to Not Be Okay (tvN, 2020)
Lawless Lawyer (tvN, 2018)
Save Me (OCN, 2017)
Hwarang (KBS2, 2016-2017)
Another Miss Oh (tvN, 2016)
Moorim School (KBS2, 2016)
Last (JTBC, 2015)
Super Daddy Yul (tvN, 2015)
Diary Of A Night Watchman (MBC, 2014)
Potato Star 2013QR3 (tvN, 2013-2014)

Seo Ye-Ji TV Filmleri​

The Three Female Runaways (KBS, 2014)

Ödülleri:​

2020 Asya Sanatçı Ödülleri: Hot Issue Ödülü (It’s Okay to Not Be Okay)
2020 Asya Sanatçı Ödülleri: AAA En İyi Sanatçı Ödülü
2020 Buil Film Ödülleri: En Popüler Yıldız Ödülü (By Quantum Physics: A Nightlife Venture)
2020 18. Yılın Markası Ödülleri: Yılın Kadın Oyuncusu (It’s Okay to Not Be Okay)

Kaynak: Güney Kore Sineması - Korebu

yagmursapmazli

Yepp Üye

Saygınlık:

It's Okey to Not Be Okey'deki oyunculuğu bence herkesi çok etkiledi. Psikopat bir karaktere uyabilecek en iyi oyunculuktu. Another Miss Oh'ta pek dikkatimi çekmemişti ama bu dizide gerçekten hayran kaldım.

Ana karakter oyuncuyla olan uyumu da açıkçası çok hoşuma gitmişti. Umarım yeni dizilerde kendisini çokça görürüz.

KB
Black Swan

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

It's Okey to Not Be Okey'deki oyunculuğu bence herkesi çok etkiledi. Psikopat bir karaktere uyabilecek en iyi oyunculuktu. Another Miss Oh'ta pek dikkatimi çekmemişti ama bu dizide gerçekten hayran kaldım.

Ana karakter oyuncuyla olan uyumu da açıkçası çok hoşuma gitmişti. Umarım yeni dizilerde kendisini çokça görürüz.
O dizi de beni de kendine hayran bıraktı. Sanırım bu zamana kadar yaptığı en iyi oyunculuğu sergiledi insana acaba gerçekten böyle mi bu kadın sorusunu sordurdu.:unsure:?

Krux

Yepp Üye

Saygınlık:

O dizi de beni de kendine hayran bıraktı. Sanırım bu zamana kadar yaptığı en iyi oyunculuğu sergiledi insana acaba gerçekten böyle mi bu kadın sorusunu sordurdu.:unsure:?
Aylar sonra cevap veriyorum. Skandallarından sonra artık kendisinin cidden psikopat olduğu düşünülüyor. 😕

~ARWEN~

Yepp Müdavimi

Saygınlık:

Evet gerçekten öyle. Skandalları bitmiyor.Önce eski sevgilisi, şimdi de eski bir çalışan bilemiyorum artık... Ama oyuncuyu sevmiyorum. Beğenmiyorum. Paylaşımın için teşekkür ederim.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰