Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-MAGAZİN “Run On” Oyuncuları Sahne Arkası Fotoğraflarında Sıcak Gülüşleriyle Seti Aydınlatıyor

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,834
Puanları
113

Saygınlık:


Finale sadece iki bölüm kalmışken, JTBC'nin "Run On" başrol oyuncusu oyuncu kadrosunun perde arkasını yayınladı !

Run On, farklı dünyalarda ve farklı hızlarda yaşadıktan sonra kendi dillerinde birbirleriyle bağlantı kurmaya çalışan insanların hikayesini anlatıyor. Im Siwan , hayatını değiştiren bir olaydan sonra emekli olan eski atletizm sporcusu Ki Sun Kyum'u canlandırırken , Shin Se Kyung maceracı bir yabancı film çevirmeni olan Oh Mi Joo'yu canlandırıyor. Girls 'Generation'dan Sooyoung , iddialı bir spor ajansı CEO'su Seo Dan Ah canlandırıyor ve Kang Tae Oh , sanat öğrencisi Lee Young Hwa.

1 Şubat'ta dizi, oyuncuların sıcak enerjisini gösteren yeni fotoğraflar yayınladı. Im Siwan, Shin Se Kyung, Sooyoung ve Kang Tae Oh, karakterlerinin eşsiz cazibesini kusursuz bir şekilde canlandırıyorlar ve iki farklı çift olarak başarılı bir şekilde eşleşiyorlar. Bunun da ötesinde oyuncular tüm enerjilerini bir filmin gerçekçi bir parodisini yaratmak için kullanıyorlar.
Oyuncular geçen yazdan bu kışa kadar birlikte çekim yaptılar ve kimyaları o kadar şaşırtıcı ki, dizinin sona ermesinden dolayı üzülüyorlar. Özellikle Im Siwan, Shin Se Kyung, Sooyoung ve Kang Tae Oh harika bir ekip çalışması yarattılar ve kameralar kapalıyken bile birbirlerine desteklerini gösteriyorlar.
Dizinin yapım ekibi, “Diziye çok fazla sevgi gönderen izleyicileri derinden takdir ediyoruz. Karakterlerin ne tür bir gelişim geçireceğini ve aşklarının nasıl sona ereceğini görmek için lütfen sonraki iki bölümü izleyin. "
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰