Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

“ River Where the Moon Rises ”, Kang Ha Neul'un setten ilk fotoğraflarını yayınladı !

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:KBS 2TV'nin yeni Pazartesi-Salı dizisi River Where the Moon Rises, Kang Ha Neul'un setten ilk fotoğraflarını yayınladı !

Konusu klasik bir Goguryeo halk masalının yeniden yorumlanması, " River Where the Moon Rises ", Prenses Pyeonggang ( Kim So Hyun ) ve On Dal'ın ( Ji Soo ) ünlü aşk hikayesini anlatacak .

Kang Ha Neul, On Dal'ın babası general On Hyup rolünü üstlendi. Sunnobu kabilesinin reisi ve Goguryeo'nun generali olarak Goguryeo halkı tarafından saygı görüyor. Nazik karizması, karakterinin gizli önizlemesinde açıkça sergileniyor.

Yeni fotoğraflarda general On Hyup, kalın zırh takımıyla güvenilir görünüyor. General On Hyup ve Sunnobu kabilesi şu anda sınırları korumakla görevli. Goguryeo'yu korumak için karşılaştığı zorluklar ve belirgin aurasıyla aktarılır. Hyup'ın güçlü bakışları, kabilesini ve Goguryeo'yu herhangi bir tehlikeden korumaya hazır olduğunu vurgular.

Başka bir görüntü de On Hyup'ın samimi ve sevecen ifadesini yansıtıyor. Bir general olarak Goguryeo'nun sınırlarını korumak için çalışırken güçlü bir karizma yaysa da On Hyup, düşmanı olmayanlarla etkileşime girdiğinde sıcak kalpli doğasını ortaya çıkarır.Kang Ha Neul, KBS'nin “When the Camellia Blooms” daki tatlı ve sevecen rolünün ardından gelecek diziyle şok edici bir dönüşüm gerçekleştirecek. Diziden bir kaynak, “Kang Ha Neul, tam olarak senaryoda olduğu için genel On Hyup'a dönüştü ve tutkulu ve karizmatik oyunculuğunu sergiledi. Tüm personel, her zamanki imajından farklı bir atmosfer yaratan Kang Ha Neul'un oyunculuğundan etkilendi. Lütfen dizinin başından itibaren güçlü bir etki bırakacak olan Kang Ha Neul'un general On Hyup'a dönüşmesini dört gözle bekleyin. "

"River Where the Moon Rises", 15 Şubat KST saatiyle 21: 30'da gösterime girecek.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰