Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Red Velvet'ten Wendy Grupla Performansa Dönmek, Yeni Çeşitlilik Gösterisi ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Red Velvet’ten Wendy geri döndü ve bahara hazır!

Sanatçı, Marie Claire Korea ile sahneye geri dönme yolculuğu ve "Mystical Record Shop" varyete şovuna düzenli konuk olma konusundaki düşüncelerini anlattı.

Wendy, tek başına yaptığı ilk fotoğraf çekimlerinden biri olduğu için, "Dün gece yatmadan önce telefonumda 'fotoğraf çekimi' ve 'dergi' gibi kelimeleri arayarak birçok poza baktım. Önceden aldığım taslak gibi takım elbiseli modellerin fotoğraflarına atıfta bulundum. Tek başıma fotoğraf çekimi yapma konusunda pek tecrübem yok, bu yüzden biraz gergindim ama çekim yapmaktan keyif aldım. "

Yeni Yıl Günü'nde Wendy , SMTOWN'in çevrimiçi konseri "Culture Humanity" ile sahneye uzun zamandır beklenen bir dönüş yaptı . Red Velvet üyeleriyle sahneye en son çıkalı neredeyse bir yıl olmuştu. Gerginlik, heyecan ve gerginlik dahil olmak üzere tüm olası duyguların harmanlandığı bir performanstı. Yüz yüze olmayan çevrimiçi bir konserdi, bu yüzden seyirciler arasında gerçek hayranlar olsaydı ve onların tezahüratlarını duysaydım daha heyecanlanırdım. "

Molasında ailesiyle zaman geçirdi. “Gençken bir süre yurtdışında okudum ve çıkış yaptıktan sonra aktivitelerle meşguldüm bu yüzden onlarla fazla zaman geçirmedim. Ayrıca benimle geçirdikleri zamanın gerçekten özel olduğunu söylediler. "

Wendy'nin ev sahibi olduğu “Mystical Record Shop” 22 Ocak'ta prömiyerini yaptı. Programa katılmaya ikna olmuştu çünkü sanatçıların misafirlerden hayat hikayeleri duyma ve onlara müzik tavsiye etme sürecinden büyüyebileceklerini hissetti. Programa katıldıktan sonra Wendy, 1960'lardan ve 1970'lerden müzik hakkında daha çok şey öğreniyor. O tarafından her hafta birleştirilir Yoon Jong Shin , Jang Yoon Jung ve Süper Genç 'in Kyuhyun .

Son zamanlarda, Wendy belirli bir müzik türüne yöneliyor. “Dokunaklı hikayeleri olan şarkıları arar ve dinlerim. Uzun zaman önce çıkan ya da indie müzisyenlerin yaptığı şarkıların sözlerini seviyorum. İdol gruplarının müziklerinde çok sayıda mecazi söz var, bu yüzden onları tekrar çalıyorum ve sözlerini kendim yorumlamaktan keyif alıyorum.

"Mistik Kayıt Mağazası" nda her haftanın konukları, kriminal profil oluşturucular, finans uzmanları ve daha fazlasını içeren çeşitli mesleklerden geliyor. Wendy, çeşitli geçmişlerden ve yaşam tarzlarından insanlarla tanışma şansı bulduğu için minnettar olduğunu söyledi. Ayrıca, “Müzik dinlemek rahatlatıcı olabilir. Tam olarak ne hakkında konuşmaya çalıştığınızı söylemek zorunda kalmadan bile, şarkıdaki birçok duyguyu hissedebilir ve hikayeyi anlayabilirsiniz. Bence bu müziğin gücü. "

Red Velvet ile müzik yapmak söz konusu olduğunda Wendy, seslerinin şarkı içerisinde iyi bir şekilde bir araya gelmesinin çok önemli olduğunu belirtti. "Tek başıma şarkı söylediğimde daha çok şarkı sözlerine odaklanıyorum. Yanımdaki birine bir hikaye anlatıyormuş gibi şarkı söylemeye çalışıyorum. "

Hemen köşede bahar geldiğinde Wendy, “Herkesin sıcak ve sağlıklı olmasını diliyorum. Bence mutluluk sadece özel bir yerde değil, yakınlarda da var. Gergin olmak yerine neden etrafınıza yavaşça bakmıyorsunuz? Bunu yaparsan, sana mutluluk getirmek için yakında seni ziyaret edebilirim. Şarkı söyleyerek ve performans göstererek kendimi daha çok göstermek istiyorum. Bunu kesinlikle yapacağım. "

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰