Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

HINDISTAN Rab Ne Bana Di Jodi (2008) - रब ने बना दी जोड़ी - Sende Rabbimi Gördüm

Symbolic

Yepp Founder
Beğeni Sayısı
382

Saygınlık:

Başlık: Rab Ne Bana Di Jodi (2008) - रब ने बना दी जोड़ी - Sende Rabbimi Gördüm

Tür: Komedi, Dram, Romantik

Yönetmen: Aditya Chopra

Oyuncular: Shah Rukh Khan, Vinay Pathak, Anushka Sharma, M. K. Raina, Manmeet Singh, Isha Koppikar, Richa Pallod, Kajol, Rani Mukerji, Preity Zinta, Lara Dutta, Bipasha Basu, Aneesha Dalal, Bobby Bedii, Vivan Bhatena, Puneet Cheema, Alene D'Souza, Areesz Gandhi, Rajesh Jais, Vineet Kapoor, Armit Singh Kharbanda

Yayınlanma Tarihi: 2008-12-11

Özet: Shahrukh Khan tek kişiyi iki ayrı karakter olarak oynamaktadır. Aslında çok saf ve iyi kalpli, sıradan bir Büro Memuru Surinder Sahni rolünü canlandırmaktadır. Fakat filmin ilerleyen bölümlerinde Raj Kapoor adı altında aynı kişiyi değişik karakterle oynamaktadır. Anuskha Sharma ise cok çılgın, dans etmeyi seven ve sevecen fakat filmin ilerleyen zamanlarında aşka inancını kaybetmiş, hayata küsmüş bir karakteri canlandırmaktadır.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰

İlgini Çekebilecek Bazı Konular

Tür: Suç, Aksiyon
Yönetmen: Tzu-Hsuan Hung
Yayınlanma Tarihi: 2018-10-26
Cevaplar
1
Görüntüleme
111
Tür: Tarih, Aksiyon, Dram
Yönetmen: Rakeysh Omprakash Mehra