Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Dizi Öneri Playful Kiss

Ayşegül

Yepp Üye

Saygınlık:

M3OAMc.jpg
Adı: Playful Kiss / 장난스런 키스
Ülke: Güney Kore
Bölüm Sayısı: 16
Yayınlanma Tarihi: 1 Eylül 2010 - 21 Ekim 2010
Yayınlandığı Kanal: MBC
Yönetmen: Hwang In Roe - Kim Do Hyung
Tür: Komedi, Romantik, Okul, Dram
Oyuncular:
XKplxc.jpg
Kim Hyun Joong
Baek Seung Jo

dY80Kc.jpg
Jung So Min
Oh Ha Ni

lee.jpg
Lee Tae Sung
Bong Joon Gu

4NmAK_5s.jpg
Hong Yoon Hwa
Jung Joo Ri

mO8nJc.jpg
Yoon Seung Ah
Dok Go Min Ah

e.jpg
Lee Shi Young
Yoon He Ra

Konusu:
Oh Ha Ni, mükemmeliyetçi Baek Seung Jo'ya aşık olan beceriksiz bir öğrencidir. Ancak Seung Jo ona karşı kayıtsızdır ve sevgisini reddeder. Ha Ni'nin evi çöktüğünde, o ve babası uzun süredir arkadaşı olan kişinin evine taşınır. Seung Jo'nun arkadaşının oğlu olduğu ve Ha Ni'ye sevdiği çocuğa yakın olma fırsatı verildiği ortaya çıkar. Seung Jo'nun kalbini hareket ettirebilecek mi?
Kaynak: mydramalist.com

KB
Ayşegül

Ayşegül

Yepp Üye

Saygınlık:

Çok çok çok eğlenerek izlediğim bir diziydi. 4 defa izledim. Oh Ha Ni' nin hırsına bayılıyorum gerçekten :)

Neşe

Yepp Üye

Saygınlık:

En en en beğendiğim dizi?? bunun sonra özel bölüm diye birkaç bölümü daha yayınlanmıştı. Kısa kısa onlarıda izlemediyseniz ☺️

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

Çok eğlenceli bir diziydi. Kore dizilerine ilk sardığım zamanlar ne zaman canım sıkılsa açıp bir bölümünü izlerdim. Özellikle başrol erkeğimizin annesine çok gülerdim...??

KB
Ayşegül

Ayşegül

Yepp Üye

Saygınlık:

Çok eğlenceli bir diziydi. Kore dizilerine ilk sardığım zamanlar ne zaman canım sıkılsa açıp bir bölümünü izlerdim. Özellikle başrol erkeğimizin annesine çok gülerdim...??
Doğru annesi de çok komikti☺️ Şimdi aklıma geldi. Kız çocuğu olmasını çok istiyormuş ama erkek olunca onu kız gibi giydirip fotoğraf çekmesi ??

missminny

Yepp Üye

Saygınlık:

Vay be ilk izlediğim dizilerden biridir. O zamanlar Oh Ha Ni Kore'nin en güzel kızı gibi geliyordu gözüme. :D

Masalp

Yepp Üye

Saygınlık:

İlk izlediğim dizilerden biri. Tayvan versiyonunu izledikten sonra gözümde daha basit kalmıştı.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰