Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

PENTAGON'dan Hui Askere Gidiyor, Üyeler Yuto ve Shinwon Onu Gönderiyor

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

PENTAGON ’un Hui'si askere gitti.

18 Şubat'ta Hui, dört hafta boyunca temel askeri eğitim alacağı Güney Chungcheong Eyaletindeki Nonsan Ordusu İşe Alım Eğitim Merkezine girdi.

Pentagon'un resmi Twitter hesabına bir veda yazısı bıraktı ve “Sağlıklı bir şekilde geri döneceğim. UNIVERSE (Pentagon'un hayran kulübü adı), umarım siz de sağlıklı olursunuz. Seni seviyorum."

Video klipte Hui'ye arkadaşları Yuto ve Shinwon eşlik ediyor ve onlar eğitim merkezine giderken yanında duruyorlar . Sonlara doğru, "Geri döneceğim" diyerek kamerayı sıcak bir şekilde selamlıyor. Hayranlar ondan veda etmesini istiyor ve o onlara el sallıyor, “Şimdi gidiyorum! Hoşçakal !"

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰