Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Parlak Kişilikleri Onlara "Human Sunshine " Takma Adını Kazandıran 12 K-Pop İdolü

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:1. Stray Kids 'Felix​
Stray Kids hayranları, Felix'in sesinin derin ve yoğun olabileceğini biliyor, ancak kişiliği daha zıt olamaz! Hayranları, arkadaşları ve diğer Stray Kids üyeleriyle olan tatlı etkileşimleri çok sevindiricidir (kadroların ve sanatçıların eğlenmesi için sahnelere ev yapımı kekler bile getiriyor). Ayrıca inanılmaz derecede parlak, güneşli bir gülümsemesi var ve sevimli çilleri zerafetine katkıda bulunuyor.

2. Red Velvet Joy
Sahne adı bir sebepten dolayı Joy - temelde Red Velvet'in mutlu virüsü ! Oldukça enerjik bir kişiliği ve harika bir mizah anlayışı var. Genellikle grubun ruh halini belirleyen kişidir ve her zaman varyete şovlarında ve sahnede partinin yıldızıdır. O her şeyde mutlu, ve hepsi bir arada !

3. NCT Haechan​
Haechan'in sahne adı Korece'de "Full Sun" anlamına geliyor ve kesinlikle bu unvanı hak ediyor! Kalp şeklindeki gülüşü ve güneşten öpülmüş teni insan formunda güneş ışığına benziyor ve canlı mizahı bu kişiliğe katkıda bulunuyor. Çok fazla şaka yapabilir, ancak günün sonunda NCT'nin diğer üyelerine ve grubun hayranlarına karşı çok şefkatlidir.

4. LOONA Chuu​Sevimli kişiliği ve inanılmaz vokalleriyle tüm K-pop dünyasını büyüledi - bu LOONA'dan Chuu! "Chuu Heart" ın mucidi, güneşli havası ve karşı konulamaz sevimliliği ile tanınır. En sert ve ciddi insanların bile kalbini yakalayabilir ve hemen hemen herkesle arkadaş olma yeteneği, gerçek güneş ışığının gibidir.

6. SEVENTEEN DK​
DK, güzel göz gülümsemesi ve inanılmaz mizah anlayışıyla iyi hisler yayıyor gibi görünüyor. O SEVENTEEN'in üçlemesi BooSeokSoon'un 1 / 3'ü ve her zaman bazı komik maskaralıkların bir parçası. DK, istemese bile kesinlikle gülüyor! Doğal komedi yeteneği ve şefkatli kişiliği, ihtiyacı olan tüm hayranlar için bir şişede güneş ışığı gibidir.

7. Oh My Girl Hyojung​
Oh My Girl'ün lideri Hyojung küçük olabilir ama kişiliği çok büyük! Her zaman mutlu enerjiyle doludur ve tatlı göz gülümsemesi çarpıcıdır. Tamamen kaygısız ve zeki olurken bir grup liderinin tüm sorumluluklarını dengelemeyi başarıyor ve her zaman diğer Oh My Girl üyelerine bakıyor.

8. GOT7 Youngjae​Youngjae'nin harika vokalleri ve güneşli bir kişiliği var - nasıl sevilmez ki !? Onu her zaman röportajlarda veya sohbetlerde bir tür komik ifade yaparken yakalayabilirsiniz çünkü bir pankart tutamaz ve mutluluğunu hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmez. Etkileyici yüzü ve bulaşıcı gülüşü tamamen komik ve herhangi bir GOT7 hayranını anında mutlu edebilir.


9. TWICE Nayeon​TWICE'dan Nayeon, kocaman, parlak gülümsemesi ve altın kalbiyle tanınır. Tatlı, sıcak bir kişiliği ve onu başkalarına sevdirmeyi asla başaramayan şakacı bir mizah anlayışı var. Aslında grubun en yaşlı üyesi, ama neredeyse her zaman genç üyelerle oynuyor ya da komik şakalar yapıyor. Sahnedeki varlığı bile güneş ışığı yayıyor gibi görünüyor!

10. MONSTA X MinHyukMONSTA X'in mutlu hapı Minhyuk kesinlikle unvanını hak ediyor! Hiç enerjisi bitmiş gibi görünmüyor ve her zaman komik bir şeye bağlı gibi. Her zaman grubun moralini koruyor ve hayranları için de aynı zamanda bir ruh hali yaratıcısı - kimsenin gününü hiç denemeden neşelendirebilir! Minhyuk'un varlığı kesinlikle anlık bir güneş ışığı dozu.

11. BLACKPINK Jisoo​BLACKPINK'ten Jisoo, grubun en eski üyesi olabilir, ancak yine de bir maknae gibi davranıyor ! Kişiliği süper sevimli ve parlak ve hayranlarını her zaman gülümsetebilir. Olayları asla çok ciddiye almıyor, bu da sahnede veya fotoğraf çekimlerinde sahip olduğu güçlü, göz alıcı imajla komik bir tezat oluşturuyor. Jisoo, mizah anlayışı ve güneşli havasıyla çeşitli şovlarda da tamamen doğal.

12. BTS J-Hope​
Son olarak, BTS'den J-Hope, insan güneşinin tanımıdır! Sevimli kalp gülümsemesi kesinlikle bulaşıcı ve her zaman BTS'in diğer üyelerinin yanı sıra ARMY'lerin komik maskaralıklarıyla sırıtmasını sağlıyor. Doğal olarak dışa dönük kişiliği onu hemen hemen herkese sevdirir ve komik bir şey olduğunda her zaman ilk güler bu da herkesi güldürür!

 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰