Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Ne Zaman Kore Dizi/Film Hayranlığınız Başladı?

MysiaNyx

Yepp Üye

Saygınlık:

2009 yıllarında başlamıştım. Queen Seon Deok o zamanlar bölümleri birikmişti. Trt 1 ise türkçe dublaj yapmıştı. Sonra Warrior baek dong so derken daha önceden dediğim gibi bilgisayarım olunca Yoo seung ho 'nun bütün dizilerini izledim. the legend, you're beatiful ( diğer gruplar ve solistleri o zaman tanıyıp sevmeye başladım.Hele hele Lee Hong Gi), master of study, operation proposal, Arang and the Magistrate, I miss you gibi dizilerini izledim. Dream High dizisi benim için ayrı bir yer de orada Kim soo hyun, IU, Taecyeon, Jang Woo young, Suzy(bebeğimdir kendisi), benim için büyük usta legend ve winter sonata dizilerinde oynayan Bae Yong Yoon oynuyordu. Sonra warrior baek dong so izleyince ustalar ve yeni oyuncular tanıdım. Ji chang wook,Shin Hyun Bin, Choi Min Soo, Sung Ji Ru gibi oyuncular... 2008- 2009 yılları arasında jang geum rüyası izliyordum kidz kanal vardı o zamanlar akşam olunca animex'e dönüyordu. Hem onu izliyordum hem de japon animeleri. Yani uzak doğu sevdam o zamanlar başladı. bizim sınıfta çekik gözlü bir erkek vardı. onun da etkisi olabilir.İnsan geçmişine bakınca hey gidi hey deyişi geliyor. O kadar çok dizi izledim ki gözüm bazen eski dizileri arıyor.
Bİr şarkı sözü var
"Dünden beri çok özledim
Kalbim seni arıyor."
Yedinci Ev- Kalbim Seni Arıyor

Alhambra

Yepp Üye

Saygınlık:

Ben ortaokulda başlamıştım ablamla ilk Boys Over Flowers izlemiştik. 10 yıl falan oldu resmen. 🥳🥳🥳

lilisa

Yepp Üye

Saygınlık:

Liseden sıra arkadaşımın sürekli k-pop dinlemesiyle merakım başladı .Daha sonra aynı gruptan başka arkadaşım dramalarından bahsederken bendeiçinde bulunmuş oldum :rolleyes::love:

ibrahims

Yepp Üye

Saygınlık:

2010 öncesi ilk okulda, saraydaki mücevher. okul sonu hızlıca eve giderdim, akşama doğru başlardı trt de. baktım çok yakın dostum, mahalle arkadaşım da telaşla gidiyor, muhabbet ederken onun da dizi için koşturduğunu öğrendim. hey hat. zaman ne çabuk geçiyor.

finikanne

Yepp Üye

Saygınlık:

2005 falandı. Üniversiteden sonra tesadüf ilk defa l am sorry ve secret garden izledim o zamandan beri izliyorum hatta artık Türk dizilerini izleyemiyorum . O duyguyu aşkı göremiyorum bizim dizilerde nedense ...

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰