Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Lee Joon ve Lee Jin Wook, tvN'in Yaklaşan Fantastik-İntikam Dizisinde Başrol Oynayacaklar

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:Lee Joon ve Lee Jin Wook , bir sonraki projeleri için efsanevi yaratıklara dönüşebilir!

3 Şubat'ta Ilgan Sports, Lee Joon'un geçen yıldan beri Lee Jin Wook'un düşündüğü tvN'nin "Bulgasal" adlı dizisinde başrol oynayacağını bildirdi.

2016'da tvN'in yönettiği “Entourage” dizisinden Jang Young Woo'nun yönettiği dizi iki karakter etrafında dönüyor. İlki, 600 yıl boyunca birçok reenkarnasyon geçiren ve tüm geçmiş yaşamlarını hatırlayan bir kadın. İkincisi, 600 yıldan fazla bir süredir insan kanıyla beslenen ve ahlaksızlıkla lanetlenen efsanevi bir yaratık olan bulgasal olarak yaşayan Dan Hwal adında bir adam . Eskiden bir insandı ama çok uzun zaman sonra insanlığın son kalıntılarını da kaybetmenin eşiğindedir. Onu ayakta tutan tek şey, onu bugün olduğu canavara dönüştüren kadından intikam alma arzusudur.

Lee Jin Wook'a Dan Hwal rolü teklif edilmiş ve ajansı BH Entertainment'tan bir kaynak daha önce aktörün teklifi olumlu bir şekilde incelediğini paylaşmıştı.

Lee Joon'un ajansı Prain TPC'den bir kaynak, oyuncunun "Bulgasal" da rol almak için yaptığı teklifi olumlu bir şekilde incelediğini paylaştı. Lee Joon oyuncu kadrosuna katılırsa , anlayışlı ve manipülatif bir bulgasal olan Ok Eul Tae karakterini üstlenecek . Son yüzyıllardır ahlaksızlıktan zevk aldı ve politikacıları, işadamlarını ve medyayı kontrol etmek için kullandığı muazzam servet biriktirdi. Çökmekte olan güzelliği ve ezici karizmasıyla, Kore'nin en güçlü figürü olmak için gereken tüm malzemelere sahip. Ancak geçmişte başarısızlıkla karşılaştığı için, bulgasal olduğu ve küçük bir şehirde bastırılmış bir hayat yaşadığı gerçeğini gizler .

Lee Joon şu anda Jung Woo Sung tarafından yönetilen " The Sea of Silence " filminin çekimlerini yapıyor . Ayrıca SBS Power FM'de “Lee Joon's Young Street” adlı radyo programına ev sahipliği yapmaktadır.
 

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:

Yaaa tam da The Sea Of Silence bir an önce çıksa diye beklerken bu ne kadar da güzel ve heyecan verici bir habeeerrr :love:

 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰