Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Film Öneri Lee Jong Suk, Kim Rae Won, Jung Sang Hoon ve Park Byung Eun Yeni Aksiyon Filmine Başlayacak

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:


Lee Jong Suk, Kim Rae Won, Jung Sang Hoon ve Park Byung Eun Yeni Aksiyon Filmine Başlayacak

Lee Jong Suk , Kim Rae Won , Jung Sang Hoon ve Park Byung Eun yeni bir film için görüşmelerde !
19 Ocak'ta iMBC, Lee Jong Suk'un “Decibel” de oynayacağını bildirdi. Raporların ardından Lee Jong Suk'un ajansı A-MAN Project'ten bir kaynak, "Lee Jong Suk, 'Decibel'de başrol oynamak için bir teklif aldı ve teklifi olumlu bir şekilde inceliyor" dedi.

Yapımcılığını East Dream Synopex üstlenecek olan "Desibel", şehrin merkezinde sese tepki veren bir bomba bulunduğunda ortaya çıkan bir hikaye. Bu terör saldırısı, bir yıl önce bir denizaltında meydana gelen bir olayın ardından meydana gelir Denizaltı Komutanı, Muhabir ve Savunma Güvenlik Destek Komutanlığı mensubu gibi önemli isimler bombayı denemek ve durdurmak için bir araya gelir.

Aralık 2020'nin başlarında Sports Kyunghyang, Kim Rae Won, Jung Sang Hoon ve Park Byung Eun'un da filmde oynayacağını bildirmişti. Üç aktörle bağlantılı kaynaklar, tekliflerini olumlu bir şekilde incelediklerini doğruladı.
Kim Rae Won, Donanma denizaltı komutanı Kang Do Young'u canlandırması için görüşülüyor. Terör saldırısının nedeni olan denizaltı olayıyla bağlantılı kilit bir karakter. Teklifi kabul ederse, “The Most Ordinary Love” dan iki yıl sonra ilk filmi olacak. Bir önceki filmi ve "Long Live The King " deki çalışmasının ardından varlığıyla güçlü bir performans sergilemesi bekleniyor .

Jung Sang Hoon, tutkulu muhabir Oh Dae Oh rolüyle ilgili görüşmelerde bulunuyor. Bu aynı zamanda “Shall We Do It Again” dan sonraki iki yıl içindeki ilk filmi. Dramalar ve varyete şovları da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda tanıtım yaptığı için izleyiciler filmdeki oyunculuğunu şimdiden bekliyorlar.

Son olarak, Park Byung Eun, Savunma Güvenlik Destek Komutanlığı üyesi Cha Young Han'ın rolü için görüşüyor. Oyuncu, "Bad Police", " The Great Battle ", "Illang: The Wolf Brigade" ve "The Mayor " ile izleyiciler üzerinde derin bir etki bıraktı ve bu filmde bir kez daha zor bir rol oynayacak.

Lee Jong Suk, 2010 yapımı “ Prosecutor Princess ” dizisi ile oyunculuğa başladı ve “ Secret Garden ”, “ School 2013 ”, “ I Hear Your Voice ”, “ Doctor Stranger ” “ Pinocchio ”, “ W ” "While You Were Sleeping " ve "Romance is a Bonus Book." adlı hit dizilerde yer aldı. Kısa süre önce ordudan döndü ve oyuncu ayrıca “The Witch 2” filminde özel bir rol için görüşmelerde bulunuyor.

"Desibel", "Spellbound" ve "Monster" filmlerinde çalışan yönetmen Hwang In Ho tarafından yönetilecek. Haberlere göre “Decibel” ilkbaharda çekime başlayacak.​

 

purplekitty

Yepp Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
38
Cinsiyet
Bayan

Saygınlık:

Hele lee jong suk askerden yeni geldin bi soluklanaydın yavrimuu ?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Black Swan

Yepp Üye
Katılım
13 Ocak 2021
Mesajlar
320

Saygınlık:

Beklenen haber ? sahalara dönsün artık da biran önce izleyebilelim...??
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰