Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Kwon Nara, tvN'nin Yaklaşan Fantastik Dramı İçin Lee Joon ve Lee Jin Wook'a Katıldı

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:Kwon Nara yeni bir dizide başrolü oynuyor olabilir!

15 Şubat'ta Koreli haber kuruluşu Sports Chosun, Kwon Nara'nın tvN'in “Bulgasal” filminde kadın başrol için görüşmelerde bulunduğunu bildirdi.

Ajansı A-MAN Project haberi doğrulayarak, "Kwon Nara tvN dizisi 'Bulgasal' için bir teklif aldı ve olumlu bir şekilde inceliyor."

2016'da tvN'in yönettiği “Entourage” dizisinden Jang Young Woo'nun yönettiği dizi iki karakter etrafında dönüyor. İlki, 600 yıl boyunca birçok reenkarnasyon geçiren ve tüm geçmiş yaşamlarını hatırlayan bir kadın. İkincisi, 600 yıldan fazla bir süredir bulgasal olarak yaşayan , insan kanından beslenen ve ölümsüzlükle lanetlenen efsanevi bir yaratık olan Dan Hwal adında bir adam . Eskiden insandı ama bu kadar uzun bir süre sonra insanlığın son kalıntılarını da kaybetmenin eşiğindedir. Onu ayakta tutan tek şey, onu bugün olduğu canavara dönüştüren kadından intikam alma arzusudur.

Kwon Nara, bir zamanlar bulgasal olan ancak bir insan olarak reenkarne olan Min Sang Un rolüyle ilgili görüşmelerde bulunuyor . Sports Chosun'un raporu, kimliği belirsiz bir katilin elindeki annesi ve ikiz kız kardeşinin kaybından sonra Min Sang Un'un küçük kız kardeşi Min Sa Ho ile kaçtığını ve sessizce saklandığını belirtiyor. Adını ve kimliğini gizlemek için çok çalışsa da , bir bulgasal görünümü gizlilik yaşamını değiştirir.

Aktörler Lee Joon ve Lee Jin Wook şu anda rolleri üstlenmesi için görüşmelerde.

 

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:

Lee Joon dört gözle bekliyorum seni bebeğiiimm ❤️
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰