Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Kwanghee, SHINee'den Minho "The Return Of Superman" Programına Konuk Oldu

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:SHINee’den Minho ve Kwanghee , 14 Şubat KBS 2TV’nin “ The Return of Superman ” yayınında Na Eun, Gun Hoo ve Jin Woo’yu ziyaret etti !

Park Joo Ho'nun kış antrenmanı programı için geçici olarak evden ayrılması gerektiğinden, Minho ve Kwanghee üç çocuğu evlerinde ziyaret etti. Na Eun, Gun Hoo ve Jin Woo, Minho ve Kwanghee'ye kendi yaptıkları kekleri hediye ettiler. Jin Woo ayrıca Minho'yu kişisel olarak en sevdiği atıştırmalıkla besledi ve kıskanç Kwanghee'nin şu yorumu yapmasını sağladı: “Çocuk yetiştirmenin bir anlamı yok. Hepsi aynı. Nasıl böyle olabilir? " Na Eun onu rahatlatarak, “Yardımcı olamaz. Onu ilk kez görüyor. " dedi.Na Eun ayrıca Minho'nun "Ring Ding Dong" ve " Sherlock " şarkıları ile dans ettiğini görmekten heyecan duydu . Ancak Kwanghee dans etmeye başladığında, üç çocuk gözlerini kapattı ve Kwanghee'yi tekrar kıskandırdılar. Yine de, Kwanghee'nin yemeklerinin daha sonra onlar için pişirdiğinde en iyisi olduğunu söylediler.
Ayrıca Kwanghee ve Minho, çocuklarla birlikte koyunların olduğu bir çiftliği ziyaret etti. Çocuklar koyunları beslerken Minho beyaz bir ata binmiş gibi göründü. Na Eun da ata bindi ve Kwanghee'den iltifatlar aldı.

Sonunda, pirinç topları ve meyve yemek için bir araya geldiler. Kwanghee, Gun Hoo'dan o gün en çok sevdiği amcasına pirinç topu vermesini istedi ve Gun Hoo hızla Minho'ya yaklaştı. Benzer şekilde, Na Eun ve Jin Woo da atıştırmalıklarını Minho'ya verdiler.
 

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:

Çocuklarda hangi ata oynayacaklarını iyi biliyorlar asffsd ?
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰