Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

SOHBET Kullanıcı Adınızın Anlamı Nedir?

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

Başlıktan da anlaşıldığı gibi kullanıcı adınızın bir anlamı var mı ?

Mesela benim adım sitenin açıldığını duyup, koşup geldiğim anda Spotify de Bts'den Black Swan şarkısı çalıyordu. Ben de neden olmasın diyerek bu ismi seçtim. ?

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Mesela benim adım sitenin açıldığını duyup, koşup geldiğim anda Spotify de Bts'den Black Swan şarkısı çalıyordu. Ben de neden olmasın diyerek bu ismi seçtim. ?
Benimki de Zeynep ve Meyra"nın kısaltması :)

Le min hoo

Yepp Üye

Saygınlık:

Ben de Le Min Ho hayranıyım. O yüzden bu ismi seçtim ?? Benim şahsimla ilgili bir anlamı yok

thelackbaker

Yepp Çevirmen

Saygınlık:

dilek bakar olduğu için ismim the lackbaker yani okunuşu ismime benziyor diye Yoksa bir anlamı yok söylemesi hoşuma gidiyor ?

• Beğen
Tepkiler: Cnn

purplekitty

Yepp Üye

Saygınlık:

Gamzeli olduğum için yanına yakışacak birşey aramıştım sonuç ??‍♀️?

muarribe

Yepp Çevirmen

Saygınlık:

Benim de kullanıcı adım arapçacı bayan anlamına geliyor, alanım Arap Dili olduğu için bu ismi seçtim, ben biraz geç dahil oldum mevzuya ama?

Ikazuchi-san

Yepp Üye

Saygınlık:

Benim kullanıcı adım Japon Mitolojisinden geliyor. Yeraltı Tanrıçası demek ?? Ayrıca profil resmi La Catrina Ölüler Gününü temsil ediyor ve imza fotoğrafı Memonti Mori yani ölümü hatırla anlamına geliyor. Kısaca "Her fani bir gün ölümü tadacaktır." sözünün farklı versiyonları.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰