Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

ÖNERİ Kullanıcı adı değişimi

KB
yagmursapmazli

yagmursapmazli

Yepp Üye

Saygınlık:

İsim değiştirme özelliği gelse nasıl olur? Ama öyle ikide bir değiştirmeli değil mesela yılda bir kere ya da belli kriterlerle. Çok çok önemli bir şey değil ama başka bir hesap açamadığımız için kullanıcı adından pişman olan insanlar olabilir (bknz ben). En azından 1 kere değiştirme olsa da yeter.

Çözüm

Saygınlık:

Öneriniz üzerine yeni açılacak bir başlık altında üyelerimizin talep etmeleri halinde sürekli olmamak koşuluyla Nick 'lerin değişimi sağlanacaktır.
Öneriniz için Teşekkür ederiz.

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

İsim değiştirme özelliği gelse nasıl olur? Ama öyle ikide bir değiştirmeli değil mesela yılda bir kere ya da belli kriterlerle. Çok çok önemli bir şey değil ama başka bir hesap açamadığımız için kullanıcı adından pişman olan insanlar olabilir (bknz ben). En azından 1 kere değiştirme olsa da yeter.

Yönetimle görüşelim,
Talebiniz oldukça makul, yılda bir defaya mahsus olmak üzere kullanıcı adı değiştirmeyi etkinleştirebiliriz.
Teşekkür ederiz önerileriniz bizim için değerli ?

KB
yagmursapmazli

yagmursapmazli

Yepp Üye

Saygınlık:

@yagmursapmazli Eğer talep ederseniz kullanıcı adınızı değiştirelim.
şimdilik öyle çok çok gerekli bir şey değil ama ilerleyen zamanlarda bunu isteyen olur diye düşündüm.

Ayrıca ben teşekkür ederim. Ne öneride bulunsam hepsini dikkate alıp o konuda bir şeyler yapıyorsunuz. Gerçekten çok ilgilisiniz ♡

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

şimdilik öyle çok çok gerekli bir şey değil ama ilerleyen zamanlarda bunu isteyen olur diye düşündüm.

Ayrıca ben teşekkür ederim. Ne öneride bulunsam hepsini dikkate alıp o konuda bir şeyler yapıyorsunuz. Gerçekten çok ilgilisiniz ♡
Rica ederiz elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyorz ? ?

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰