Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Kim Woo Bin Instagram'a Katılma, Başarının Tanımı ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,763

Saygınlık:

Kim Woo Bin , yeni bir fotoğrafla “her mevsimlik adam” olduğunu kanıtladı!

3 Şubat'ta T Singapore, aktörle şubat ayındaki işbirliğinden, çeşitli toplulukları çekerken aktörün yoğun bakışını ve aurasını gösteren fotoğraflar yayınladı.

Ardından gelen röportajda Kim Woo Bin, yakın zamanda açtığı Instagram hesabından bahsetti . Gülümseyerek, "Düşündüğümden daha zor çünkü bu benim sosyal medyada ilk seferim ama eğlenceli" dedi. “Güzel çünkü hayranlarla iletişim kurmak ve güncellemeleri vermek kolaylaştı. Tek bir fotoğrafla, ne düşündüğümü ya da o anda ne yaptığımı ifade edebilirim. Gerçekten harika. "

Aktör, günümüzde başarıyı tanımlamaya gelince, “Bugünlerde küçük şeylerde neşe bulmanın başarı olduğunu düşünüyorum. Günü herhangi bir sorun yaşamadan geçirdiyseniz, bence bu da başarı. En küçük şeyler için minnettar olmaya çalışıyorum. Günde en az iki kez gökyüzüne bakıyorum ve sevdiğim şeyleri düşünüyorum ve bunları yaptıysam başarılı bir gün geçirdiğimi düşünüyorum. "

Aramıza Tekrar Hoşgeldin Kim Woo Bin ?
Kim Woo Bin Kişisel İnstagram Hesabı : konular

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰