Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-MAGAZİN Kim Dong Jun Askere Gideceğini Açıkladı

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

23 Haziran'da Kim Dong Jun'un ajansı MAJOR9, “Kim Dong Jun, 12 Temmuz'da muvazzaf asker olarak askere gidecek” dedi.

Aynı gün, Kim Dong Jun, yaklaşan askerliği hakkındaki düşüncelerini paylaştığı bir Naver V Live yayını düzenledi. “Bu günlerde iyi yemek yiyorum ve iyiyim. Biraz kilo aldım ve sonra alelacele verdim, bu yüzden hala biraz tombulum. 4 kilo [yaklaşık 8,8 libre] kazandım ve sonra bir aceleyle 2 kilo [yaklaşık 4,4 libre] kaybettim.”

Bir hayran, Kim Dong Jun'un birkaç yıl önce ortaya çıktığı, ünlülerin askeri hayatı deneyimlediği bir varyete programı olan “Real Men”deki deneyimini sordu. “'Real Men' sırasında çok çalıştım ve o anda elimden gelenin en iyisini yaptım” dedi.

Devam etti, “Artık askere gidiyorum ve kendimi iyi hissediyorum. Geç kalacağım için bugün bu canlı yayın aracılığıyla herkese anlatmak istedim ama herkes haberi biraz erken duydu. Kendimi çok rahat hissediyorum ve çok yediğim için çok kilo aldım.” Kim Dong Jun gülerek ekledi, “Askerliğe gidene kadar çok yemek yemeyi ve sonra askere biraz daha tombul olmayı planlıyorum.”

Son olarak Kim Dong Jun, “Bir Güney Koreli olarak askerlik görevimi tamamlayıp iyi, daha olgun ve onurlu bir imajla döneceğim. Merak etme, sağ salim döneceğim."

Kim Dong Jun başlangıçta 2010 yılında ZE:A üyesi olarak çıkış yaptı. O zamandan beri çok sayıda dizi ve filmde oyuncu olarak yer aldı. En son, çok yönlü maknae olarak cazibesini göstererek SBS'nin “Delicious Rendezvous ” programında sabit bir oyuncu olarak yer aldı.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰