Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-MAGAZİN Kang Tae Oh And Girls 'Generation'dan Sooyoung, "Run On" Sahnesinin Arkasındaki Mükemmel Kimyalarını Gösteriyor

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,223

Saygınlık:

JTBC'den "Run On" dizinin son bölümlerindeki bazı sevimli sahnelerin perde arkasından bir bakışını ortaya çıkardı !

Run On, farklı dünyalarda ve farklı hızlarda yaşadıktan sonra kendi dillerinde birbirleriyle bağlantı kurmaya çalışan insanların hikayesini anlatıyor. Im Siwan , hayatını değiştiren bir olaydan sonra emekli olan eski atletizm sporcusu Ki Sun Kyum'u canlandırırken , Shin Se Kyung maceracı bir yabancı film çevirmeni olan Oh Mi Joo'yu canlandırıyor. Girls 'Generation'dan Sooyoung , iddialı bir spor ajansı CEO'su Seo Dan Ah canlandırıyor ve Kang Tae Oh , sanat öğrencisi Lee Young Hwa.

Kamera arkası videosunda, Kang Tae Oh'un Sooyoung ile birlikte olduğu sahnede havlamanın en iyi yol olduğuna karar vermeye çalışırken en iyi köpek yavrusu izlenimini almasıyla başlıyor. Gelecek repliklerinden çoktan utanan Kang Tae Oh, yönetmene "Çekime başladığımızda iyi bir iş çıkaracağım" sözünü veriyor.

Kang Tae Oh, sözüne sadık kalarak kameralar dönmeye başladığında profesyonel bir şekilde repliklerini okur ama Sooyoung, "Beni yürüyüşe çıkar, hav hav," dedikten sonra gülümser. İkili tekrar dener ama bu sefer Kang Tae Oh yakındaki kapıya çarpar ve acıyla çığlık atar. Sooyoung, sakarlığına gülmeden önce iyi olup olmadığını sorarken şaşkınlıkla ağzını kapatır.

Çekime devam ettiklerinde yönetmen, Kang Tae Oh'a daha fazla güvenmesini söyleyerek cesaretlendirmeye çalışır. Sooyoung ona öğüt vermeye çalışır, ancak Kang Tae Oh onun yerine cümleyi söylemesini önerir. Protestolarını görmezden gelerek devam ediyor, "'Hav' yerine, daha yankılanan bir 'havlama' denemeye ne dersiniz? İyi bir iş çıkaracağını düşünüyorum. " Her iki oyuncu da havlama tekniklerini tartışırken gülmeye başlar.

Kang Tae Oh, sahneyi tekrar filme almak için soğukkanlılığını korumaya çalışır ve yönetmen "Tamam" dese de Sooyoung itiraz eder ve bir kez daha çekmeyi ister. Sahneye almadan önce, bölgeye girmesine yardım etmesi için Kang Tae Oh'a koçluk yapıyor ve “Bunu sevimli davranmaya çalışırken düşünme. Sadece 'Doğru, ben bir yavruyum, o yüzden beni yürüyüşe çıkar' gibi düşünün. ”Bir çekim daha yaptıktan sonra nihayet sahneyi tamamladılar ve Sooyoung, Kang Tae Oh'a iltifat ederken bir beşlik çaktı.

Bir sonraki sahneyi çekmeyi beklerken Kang Tae Oh, yatağa oturup bir ağaç çizer. Tam son rötuşları yapmak üzereyken Sooyoung ortaya çıkıyor ve ortasına bir silgi sürüyor. Kang Tae Oh gülmeden önce sert bir ifadeyle kameraya baktı ve şaka bir şekilde "Ben suskunum" dedi. Sooyoung daha sonra ona yaptığı çizimin daha doğal görünmesini sağladığını söyler ve Kang Tae Oh, sanatsal teknikler tartışmasına katılır.

Oyuncular daha sonra Kang Tae Oh'un karakterinin Sooyoung'un karakterini yatağa çektiği sahnelerinin lojistiğini tartışıyorlar. Sooyoung, yastıkların başlarının yüksekliğini farklı yapacağına işaret ettiğinde, Kang Tae Oh itaatkar bir şekilde bir yastığı yana doğru hareket ettirerek onu güldürüyor ve "Sorun değil mi hanımefendi?" Diye soruyor.

Önceki sahnenin aksine, bunu tek seferde çekmeyi başarırlar. Daha sonra, sahnede sahne malzemesi olarak kullanılan Sooyoung'un çizimini incelerler. Sooyoung, yönetmeni güldürerek “kilo aldım” diye şaka yapıyor. İkilinin sahneleri birkaç son çekim ile tamamlanıyor.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰