Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-POP K-Pop İdollerinin Paylaştığı En İyi 4 Sarhoş Hikayesi

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

K-Pop idolleri bazen dürüstçe sarhoş hikayeler paylaşıyor ve birçoğu oldukça komik! İşte idollerin paylaştığı en iyi 4 sarhoş hikayesi.

1. SEVENTEEN'den Hoshi'nin Tuvalete Sarılması

SVT Club'ın bir bölümünde, Hoshi'nin sarhoş olduğu zaman hakkında komik bir hikaye paylaşıldı.

The8, Hoshi'nin içki içmekte pek iyi olmadığını ancak kendisine bir içki teklif edildiğinde içmeye devam ettiğini paylaştı. The8 daha sonra, “ Geçmişte komik bir bölüm vardı. O (Hoshi) çok içti ve sonra ortadan kayboldu. Daha sonra kontrol ettim ve tuvalete sarılarak uyuyordu .”

Hoshi kendini açıklamaya çalışırken, üyeler tarafından alay edilmeye devam etti. Seungkwan Hoshi'ye, “ Sarhoştun. Bunu açıklayamazsın. Sarhoştun. Daha ne söyleyebilirsin ?

Hoshi sonunda olay hakkında konuşmayı başardı.

"Kore'deki konserden sonraydı. Çok sayıda personelimiz var. Şirketimizde çok sayıda kuaför ve makyaj sanatçısı, performans kadrosu ve kadromuz bulunmaktadır. Bir kez bir araya geldik. İçki içmeme rağmen, her birini ziyaret edip teşekkür etmeliyim.

Ama çok fazla personel vardı ve çok içmek zorunda kaldım. Sadece bir tur içtim ve beynimde havai fişekler patlamaya başladı. Bunun iyi olmadığını düşünerek lavaboya gittim ve uyuyakaldım." -Hoshi

2. BTS'den J-Hope, ARMY'lere Sevgi Gösteriyor​

Run BTS'nin bir bölümünde, BTS'den J-Hope bir keresinde sarhoş bir selfie paylaştığını açıkladı.

Üyeler, hangi dudağın hangi üyeye ait olduğunu tahmin ettikleri bir oyun oynuyorlardı. Ancak üyeler bir çift dudakla mücadele etti. Kısa süre sonra söz konusu dudağın J-Hope'a ait olduğu ortaya çıktı. Ancak, J-Hope tam resim gösterildiğinde kendini tanımadı ve resmi çektiğini hatırlamadı.

Birkaç saniye düşündükten sonra J-Hope, turda sarhoş olduğunda fotoğrafı çektiğini hatırladı.

"Onu hatırlıyorum. Birkaç içki içtiğimde Japonya turundaydı. Sanırım ona 'ARMY, mwah!' başlığını koydum." -J-Hope

3. GOT7'dan Jay B'nin Eve Taşınması Gerekiyor

Geçmişte, GOT7 üyelerinden bazıları Jay B'ye (eski adıyla JB olarak biliniyordu) yardım ettikleri "sıcak bir kış"tan bahsetmişti, ancak bunun dışında pek bir şey söylenmedi. Ancak, bir Instagram canlı yayınında Jay B'ye bu "sıcak kış" hakkında soru soruldu ve tüm hikayeyi paylaştı.

Jay B, üyelerin birlikte içki içtiklerini ve onun sarhoş olduğunu paylaştı. Jay B o kadar sarhoş oldu ki Jinyoung ve Jackson onu eve taşımak zorunda kaldı.

Ancak hem Jinyoung hem de Jackson, Jay B'nin nerede yaşadığını bilmedikleri için bir sorun vardı. Sadece bu değil, Jay B'nin mahallesi de büyük. Tüm bunlardan dolayı Jinyoung ve Jackson, Jay B'yi taşırken evini bulmaya çalışmak için çok zaman harcadılar.

4. Song Ji Hyo Sarhoşken Super Junior'dan Heechul'u Arıyor

B KBS 'nin Happy Together 3'ün bir bölümünde, Super Junior'ın Heechul aktris Song Ji Hyo sarhoş olduğunda onu aramasından bahsetti.

Heechul bir keresinde SBS'nin Running Man programını "çocukça" olduğu için izlemediğini paylaşmıştı. Ancak Heechul daha sonra, "Running Man'ı zaman zaman çocukça buluyorum, ancak [çocukça olduğu] için gösteri hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap ediyor."

Song Ji Hyo, Running Man kadrosunun bir üyesi ve Heechul tarafından yapılan orijinal yorumu duydu. Bir gece Song Ji Hyo, birkaç içki içtikten sonra Heechul'u aradı ve ona "Bunu nasıl söylersin?" dedi. Heechul daha sonra Happy Together 3'te Running Man'in oyuncularından Yoo Jae Suk'un bu yorumu gönülsüzce aldığını ve durum hakkında şaka yaptığını açıkladı.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰