Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Jung So Min yeni bir dizide rol alabilir !

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:Jung So Min yeni bir dizide rol alabilir!

27 Ocak'ta, Koreli haber kuruluşu Sports Chosun, sektör içerisinden birisine göre, aktrisin "Tale of the Secret Royal Inspector and Jo Yi” de kadın başrolünü oynayacağını bildirdi.

Rapora yanıt olarak, ajansı Blossom Entertainment, “Dizide rol almak için bir teklif aldı ve onu inceliyor. Henüz hiçbir şey onaylanmadı. "Açıklamasını yaptı.

"Tale of the Secret Royal Inspector and Jo Yi”, işleri gizlice dolaşıp yolsuzluğu açığa çıkarmak olan gizli kraliyet müfettişleri etrafında dönecek. Özellikle tembel bir kraliyet müfettişinin ve gerçeği araştırmak için el ele verirken modern bir düşünce tarzına sahip ateşli bir kadının yolculuğuna odaklanacak.

Jo Byeong Gyu şu anda erkek başrol Ra Yi Eon'u (Ryan) oynamak için görüşmelerde bulunuyor. Eyalet sınavlarında birinci olan en genç gizli kraliyet müfettişi. Baygın gözleri olan atılgan bir adam, ama sorun şu ki, gelecekteki hedefleri yok.

Jung So Min'e, zamanının ötesinde olan tutkulu bir kadın olan Kim Jo Yi rolü teklif edildi. İnsanların boşanabileceğine inanan bir realist. Kadınların aile kayıt defterinin bir parçası olamadığı bir dönemde yaşıyor, ancak boşanmayı ve hayata yeni bir başlangıç yapmayı hayal ediyor.

“Tale of the Secret Royal Inspector and Jo Yi”, oyuncu seçimi tamamlanır tamamlanmaz çekime başlayacak ve bu yıl içinde yayınlanacak.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰