Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Jung In Sun, CNBLUE'dan Kang Min Hyuk, EXID'den Hani ve Yaklaşan Romantik Drama İçin İlk Senaryo Okumasında Daha Çok Etkileyici

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:


Kakao M'nin yaklaşan dizisinde How To Be Thirty ”, dizinin ilk senaryo okumasına göz attı!

“How To Be Thirty”, 30'lu yaşlarına yeni girmiş kadınların iş ve aşk hayatları etrafında şekillenen ilişkilendirilebilir bir aşk hikayesi olacak. Dizi, 30 yaşındaki webtoon yazarı Seo Ji Won'un ( Jung In Sun ) ortaokuldan itibaren ilk aşkı olan yayıncısı Lee Seung Yoo ( Kang Min Hyuk ) ile tanışmasıyla ortaya çıkan hikayeyi takip ediyor .

Aktörler Jung In Sun, CNBLUE'dan Kang Min Hyuk, EXID'den Hani, Song Jae Rim , Cha Min Ji ve Baek Sung Chul ilk senaryo okumasında hazır bulundu.

Jung In Sun ve Kang Min Hyuk, ilk senaryo okumasında kalp çarpıntısı veren romantik kimyasıyla yaklaşan dizi için beklenti uyandırdı. Jung In Sun, kaçık ama sevimli webtoon yazarı Seo Ji Won'a dönüşecek. Seo Ji Won, birkaç zorlu girişimin ardından nihayet istikrarlı bir takipçiye sahip bir yazar oldu. Ortaokuldaki ilk aşkı Lee Seung Yoo ile yeniden bir araya gelir ve dünyasını bir kez daha sarsar. Jung In Sun, iş ve aşk konusunda daha güçlü bir kararlılığa sahip olmak isteyenlerin duygularını aktaracak ve insanların 30'lu yaşlarındaki çelişkili duyguları gerçekçi bir şekilde anlatacak. Jung In Sun, "Hayatını iyi yaşayıp yaşamadığını sorgulayan bir karakter."Kang Min Hyuk, senaryo okumasında Lee Seung Yoo'nun büyüleyici kişiliğini vurguladı. Seo Ji Won'un ilk aşkı olmasının yanı sıra, aynı zamanda Seo Ji Won'un webtoon'u için yayıncılık şirketinin planlama ve prodüksiyon ekibinin yöneticisidir. Kang Min Hyuk, "O sevgi vermekten çok sevgi almaya alışkın bir figür" dedi. LeeSeung Yoo işte profesyonel olmasına rağmen, Seo Ji Won'a karşı herkesten daha sevecen olacak. Kang Min Hyuk, yeni bir ilişkiye başlamanın kalp çarpıntısı ama karmaşık duygularını canlandırmasıyla izleyicileri büyüleyecek.
EXID'den Hani, Seo Ji Won'un yakın arkadaşı ve genç yaşta başarılı olan spiker Lee Ran Joo'yu oynayacak. Hani, Lee Ran Joo'nun arkadaş grubunda bir baba rolü üstlendiğini ve kariyeri söz konusu olduğunda çok hırslı, güçlü ve kendine güvenen bir kadın olduğunu açıkladı. Dramatik bir ilişki yaşamak ister ve 30'lu yaşlarına girerken yeni aşk onu bulacaktır. Cha Min Ji, hem Seo Ji Won hem de Lee Ran Joo'nun sıcak bir arkadaşı olan tutkulu bir kafe ve pub sahibi olan Hong Ah Young'ı canlandırıyor. İşine aşık olmayı tercih eder ve dramaya canlı bir enerji katar.Song Jae Rim, Seo Ji Won'un webtoon'una dayanan filmin yönetmenliğini üstlenen yönetmen Cha Do Hoon'u oynayacak. Hem soğuk hem de şefkatli bir kişiliğe sahip Seo Ji Won ve Lee Seung Yoo'nun ilişkisine tuhaf bir gerilim katacak. Cha Do Hoon'un Seo Ji Won'un kariyerine yardım edip etmeyeceği belirsizdir, bu da Seo Ji Won'un hem iş hem de aşk hayatlarıyla ilgili bir kayıpta hissetmesine neden olur. Son olarak, Baek Sung Chul, Lee Ran Joo'da saf bir kalple ilerleme kaydeden Hong Ah Young'ın kafesinde yarı zamanlı çalışan Hyung Joon Young'u canlandıracak.

"How To Be Thirty", her biri 20 dakikalık toplam 15 bölümden oluşacak. Dizi 23 Şubat 17:00 KST'de gösterime girecek ve Viki'de yayınlanacak.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰