Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Jo Byeong Gyu'nun Ajansı, Okul Şiddetinin Fail Olduğu İddialarını Reddetti

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,269

Saygınlık:

Oyuncu Jo Byeong Gyu , okulda şiddet uyguladığına dair son söylentileri yalanladı.

17 Şubat'ta Jo Byeong Gyu'nun ajansı HB Entertainment aşağıdaki açıklamayı yayınladı.

Merhaba, ben HB Entertainment.

Bu, sanatçımız Jo Byeong Gyu hakkında yayılan kötü niyetli söylentiler ve yanlış bilgiler hakkındaki resmi açıklamamızdır.

Son zamanlarda çevrimiçi topluluklarda Jo Byeong Gyu hakkında pervasızca yalan söylentiler ve kötü niyetli yorumlar yayan kişiye karşı yasal işlem başlatmaya başladık. Resmi olarak konuyla ilgili bir polis soruşturması talep ettik ve bu nedenle ilgili dava hakkında soruşturma başlatıldı.

Aktörlerimiz hakkında kitlesel üretim ve kötü niyetli söylentiler yayma gibi kriminal davranışlar söz konusu olduğunda artık geride kalmayacağız. Polis soruşturmasının sonuçlarına göre, müsamaha göstermeyeceğiz veya müzakere etmeyeceğiz, bunun yerine güçlü yasal yükümlülüklerin savunuculuğunu yapacağız.

HB Entertainment, yanlış söylentilerin ve kötü niyetli yorumların yayılması gibi itibarlarını karalayan yasa dışı davranışlara karşı güçlü bir şekilde yanıt verirken sanatçılarımızın haklarını korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edecektir.

Teşekkür ederim.

Bu, birlikte Yeni Zelanda'da okuldayken Jo Byeong Gyu'nun zorbalığının kurbanı olduğunu iddia eden birinin 16 Şubat'ta çevrimiçi bir forumda ortaya çıkan bir gönderiye yanıt olarak geldi.

Gönderide, fail ( "A" olarak biliniyordu) şöyle yazdı: "İngilizce öğrenmek için, 16 yaşında Yeni Zelanda'da tek başıma yurtdışında eğitim görmeye gittim ve bir pansiyonda kaldım. Yaklaşık bir hafta okula sessizce gittim. Bir gün sınıfa yeni bir öğrenci geldi ve o Jo Byeong Gyu idi. Ders bittiğinde sınıfı terk etmek üzereydim ama o benimle konuştu. Saçları boyanmış ve pantolonu kesilmiş bu kısa çocuk aniden benimle kavga etti. Kendimi pek iyi hissetmedim, bu yüzden cevap vermedim ve oradan ayrıldım. Ama olay ağzımda kötü bir tat bıraktı. "

"A" devam etti, "Öğle yemeğimde, programımdaki bir karışıklık nedeniyle, tek başıma öğle yemeği yiyordum, ancak daha önce hiç görmediğim kaba suratları olan iki Koreli çocuk aniden onları takip etmemi söyledi. 'Ne?' Diye düşündüm. ve onlarla birlikte gittim ve birdenbire bana küfür eden 30 kişi tarafından kuşatıldım.

“O kadar kızmıştım ki yurtdışında okuyan Koreli öğrencileri yöneten bir yere gittim. Orada olanları yöneticiye anlattım. Ebeveynlere bilgi verildi ve pansiyonumuzdan sorumlu bayan da bilgilendirildi. Jo Byeong Gyu ve ben konuşmaya getirildik, ama o da müdürle kaba bir şekilde konuştu. Müdür az önce bize, bu tekrar olursa okul yönetmeliklerine göre önlemler alacağını söyledi ve bize geçinmemizi söyledi. Yatılı evden sorumlu bayan, bunu öğrendikten sonra Kore'deki ailemle iletişime geçti ve ailem benim için gerçekten endişeliydi çünkü yurtdışında ve yalnızdım. "

“A” ayrıca Jo Byeong Gyu'nun müstehcen şakalar yaptığını, öğretmenlere hakaret ettiğini ve arkadaşlarıyla esrar içmekten bahsettiğini iddia etti.

"A", "Sonuç olarak, [Jo Byeong Gyu] fiziksel şiddet kullanmadı. Sadece sözlü şiddet vardı. Bunu yazmaktan istediğim tek şey, okulda şiddet olduğunu kabul etmek ve samimi bir özür dilemek. "

Kanıt olarak, “A”, Yeni Zelanda okulundan okul belgelerinin bir fotoğrafını ve “A” nın bir arkadaşla paylaştığı mesajların ekran görüntülerini içeriyordu.

Bu, Jo Byeong Gyu'nun okul şiddeti söylentilerine ikinci kez süpürülmesidir. İlk kez ilkokul ve ortaokulda Jo Byeong Gyu bir sınıf arkadaşı olduğunu iddia eden birisi aktörün sınıf arkadaşları karşı kaba ve hakaret davranış örneklerini göstermiştir iddia ne zaman 2018 yılında oldu. O sırada Jo Byeong Gyu söylentileri yalanladı ve oyunculuk kariyeri ve Yeni Zelanda'da yurtdışında okuduğu zaman nedeniyle sınıf arkadaşlarıyla fazla temas kurmadığını belirtti.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰