Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Jo Byeong Gyu, Yoo Jae Suk ile Yaklaşan Varyete Şovu İçin Heyecanını Paylaşıyor

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Yoo Jae Suk’un yeni varyete şovunun galası öncesinde sunucu arkadaşı Jo Byeong Gyu heyecanı, potansiyel konuklar için umutları ve daha fazlası hakkında konuştu!

Yeni KBS varyete şovunun adı "Come Back Home" ve ünlüler şehre taşındıktan sonra Seul'de hayatlarına ilk başladıkları yerlere geri dönecekler. Orada artık o yerlerde yaşayan gençlerle tanışacak ve kendi hayallerinin peşinden koşarken onları neşelendirecekler.

Yakın zamanda yayınlanan iki prodüksiyon öncesi röportajda Jo Byeong Gyu, bir varyete şovuna ev sahipliği yapmak için ilk denemesini yapmaktan bahsetti. Teklifi görür görmez tereddüt etmeden yapmak istediğini söylediğini açıkladı.

Jo Byeong Gyu ekledi, “İlk defa gittiğim varyete şovu ' Happy Together ' idi ve o zamandan beri güzel anılarım oldu. [Teklifle ilgili] en çekici şey, Yoo Jae Suk'a ve ilk varyete şovum olan 'Happy Together'a dönebilmemdi. "

Rol modelinin kim olduğu sorulduğunda, Jo Byeong Gyu kocaman bir gülümsemeyle yanıtladı, Yoo Jae Suk'u ima ederek "O hemen yanımda." “Yoo Jae Suk ile çalışabildiğim için çok mutlu olsam da, onu iyi tamamlayıp tamamlayamayacağımı merak ediyorum. Ona rahatsızlık vermediğimden emin olmalıyım. " Şakayla karışık, "Bu yüzden spor salonuna gittim."

Jo Byeong Gyu, neden programa çekildiğini tartışarak, “Teklife bakarken tüylerim diken diken oldu çünkü Gangnam'da yaşadığım ilk yer bir çatı katı dairesiydi. 'Bu benim' diye düşündüm. ”Devam etti,“ Sadece çatıda oturduğumda çok rahat hissettim. Ay'ı iyi görebiliyordum, bu yüzden ayın enerjisini alırken senaryomu düşünmek için çok dışarı çıktım. "

Gülerek, “Doğası gereği, sıkıcı göründüğümden kesinlikle nefret ediyorum. Buraya her şeyin dahil olduğu zihniyetiyle geldim. "

Son olarak, Jo Byeong Gyu da davet etmek istediğini paylaşılan IU misafir olarak. Ona hazırlıksız bir video mesajı göndererek, "Konser videolarınızı her zaman yeniden izlerim. En iyisi sensin." dedi.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰