Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Jo Byeong Gyu ve Kim Sejeong Bicker "Amazing Saturday" Programına Konuk Oldu

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:Jo Byeong Gyu ve Kim Sejeong , kardeş gibi ilişkilerini tvN'in “Amazing Saturday” de gösterdi !

İkili, kendilerini bir erişte restoranının çalışanları olarak gizleyen ve sonsuz yaşamın peşinde Dünya'ya gelen iblisleri avlayan doğaüstü güçlere sahip sayaçlar olarak adlandırılan bir grup iblis avcısını konu alan popüler OCN dizisi “The Uncanny Counter” da rol aldı. .

Gelecek haftaki "Amazing Saturday - Do Re Mi Market" , üyelerin Girls 'Generation'dan Taeyeon'un sahte sakal örgüsünü de içeren hanbok (geleneksel kıyafetler) giydirdikleri bir Ay Yeni Yılı ( Seollal ) özel etkinliği olacak).

Jo Byeong Gyu ve Kim Sejeong konuk olarak tanıtıldığında, Kim Sejeong oyuncu kadrosuna Jo Byeong Gyu'nun inatçılığına dikkat etmelerini söyler. İkisinin kavga edebileceği konusunda uyardı ve Jo Byeong Gyu prodüksiyon ekibine "Bizi birbirimizden uzak tutmanı söylemiştim, ama sen bizi yan yana oturttun!"

Jo Byeong Gyu, tükenmez enerjisi ve kendi fikri konusundaki inatçılığıyla dışarı çıktığında, onu kontrol edebilecek tek kişi Kim Sejeong'dur. "Üçüncü seviye bir iblis gibi," diye yorum yaptı ve ona oturması için bağırdı. Shin Dong Yup, "Ya böyle çıkarsan?" ama ikisi de fikri kesinlikle reddediyor.

"Amazing Saturday" in bu bölümü 13 Şubat 19:40 KST'de yayınlanacak.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰