Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Ji Sung, Kim Min Jung, GOT7'den Jinyoung ve Park Gyu Young Yeni tvN Dizisi İçin Onaylandı

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:
tvN'in yaklaşan dizisi “Devil Judge” ana kadrosunu onayladı !

"Devil Judge", tüm ulusun katıldığı bir "canlı mahkeme salonu şovu" aracılığıyla adalet hakkında bir mesaj vermeyi amaçlayan bir dizidir. Kaos ve kafa karışıklığının ortasında ortaya çıkan ünvanlı "şeytan yargıç" Kang Yo Han, kanunun maskesini takan insanlar mı yoksa iblis mi?

3 Şubat'ta tvN, Ji Sung , Kim Min Jung , GOT7'den Jinyoung ve Park Gyu Young'un yeni dizide oynayacağını doğruladı .

Ji Sung, kötüleri avlamak için yasal cüppeler giyen baş yargıç Kang Yo Han'ı oynayacak. O, hukukun maskesini takan ve mahkeme salonu gösterisiyle açgözlü ve güce aç olanları cezalandıran "şeytan yargıç" tır. Yakışıklı yüzü ve zarif zevkleri ile kendi çevresinde bir gizem havası yaratır, ancak içinde gerçekten ne düşündüğünü kimse bilmesi imkansızdır.

Kim Min Jung, Kang Yo Han'ın en büyük rakibi ve bir CSR (kurumsal sosyal sorumluluk) vakfının genel müdürü Jung Sun Ah'ı oynayacak. Güzelliği ve zekasıyla Kang Yo Han dahil birçok önemli insanla yakın ilişki içindedir ve ulusu sarsma gücüne sahiptir.

GOT7'den Jinyoung, distopik bir dünyada umut ışığı olarak parlayan yardımcı yargıç Kim Ga On'u canlandıracak. Çocukken ailesini kaybetti ve zor bir çocukluk geçirdi, ancak ilk yargıçlık randevusunu almak için çalıştı. Sabrı ve tahammülü var ama Kang Yo Han'ın eylemlerini izlerken kaosa sürükleniyor.

Park Gyu Young, Kang Yo Han'ın sırlarının peşinde olan bölgesel bir araştırma biriminde polis dedektifi olan Yoon Soo Hyun'u oynayacak. O ve Kim Ga On çocukluktan beri arkadaşlar ve kardeş gibi büyüdüler. Rahat kişiliği ve güzel görünüşü nedeniyle oldukça popüler olmasına rağmen, sadece Kim Ga On onun çekiciliğinden habersizdir.

"Devil Judge", Choi Jung Gyu (" Children of Nobody ") tarafından yönetilecek ve senaryosu Moon Yoo Suk (" Bayan Hammurabi ") tarafından yazılacaktır. 2021'in ikinci yarısında prömiyer yapması planlanıyor.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰