Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-MAGAZİN Jackson Wang Tokyo 2020 Olimpiyatlarını Tanıttı

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Videoda Jackson Wang son yüzyıl içinde Tokyo Olimpiyatları anlattı.

Got7 üyesi olan onun başarısı ile tanınan bir K-Pop idolu olarak, solo hiphop kariyerinde ve moda dünyasında esmeye devam ediyor.

Ama hepsinden önce, Jackson gelecek vaat eden genç bir eskrimciydi.

Jackson'ın ebeveynlerinin ikisi de sporcuydu, bu yüzden Jackson genç yaşlardan itibaren spor ve rekabetle iç içe oldu.

Eskrime aşık oldu ve 16 yaşındayken Jackson Olimpiyat seviyesinde yarışıyordu.

Jackson, babası Wang Ruiji ile birlikte.
Turnuvalarda yarışmak için dünyayı dolaştı ve Olimpiyatlarda yarışmayı hedefledi.

Ancak, Jackson farklı bir yol izlemeye ve bir sanatçı olma hayalinin peşinden gitmeye karar verdi.

2012 Londra Olimpiyatları'na hazırlanırken Stanford Üniversitesi'nden aldığı spor bursunu bile geri çevirdi ve bunun yerine Güney Kore'ye taşındı ve hayalinin peşinden gitti.

Bazıları kararını eleştirdi ve Jackson'ın ebeveynleri bile o sırada emin değildi. Ancak sanatçı pişmanlık duymamakta ısrar etti.

"Olimpiyatlar bu yıl. Bir makale vardı. 'Neden dünyanın 11. sıradaki eskrimci idol olmak için Kore'ye gitsin ki ?' Benim için aile gibi olan üyelerim var. GOT7'm var. Bunu yaparken daha mutluyum." -Jackson Wang

On yıl sonra Jackson Wang, Tokyo 2020 Olimpiyatları için bir tanıtım videosuna yeni katılan uluslararası bir Asyalı oldu.

"Ben Jackson Wang'ım. Olimpiyatlar adına birlikte güçlenelim." -Jackson Wang

Jackson'ın Olimpiyatlar için hazırladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyin !

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰