Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Im Siwan, "Run On", Park Hyung Sik'in Askerden Tahliyesi, Shin Se Kyung ile Kimyasından Bahsetti

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,242

Saygınlık:

Im Siwan son dizisi “Run On”, arkadaşı ZE: A üyeleri ve daha fazlası hakkında konuştu !

Im Siwan, 2010 yılında erkek grubu ZE: A'nın bir parçası olarak ilk çıkışını yaptı ve 2012'de MBC'nin " The Moon Embracing the Sun " filmiyle ilk oyunculuğunu yaptı . TvN'in " Incomplete Life " filmindeki başrolünden sonra oyuncu olarak yıldız oldu ve " The Attorney ", "One-line" ve "The Merciless" gibi birçok filmde rol aldı . MBC'nin "The King Loves" programına girdikten sonra 2017'de askere gitti ve terhis olduktan sonra OCN'nin "Strangers From Hell" de rol aldı. Im Siwan en son dizisi “Run On,” birlikte rol aldığı Shin Se Kyung , Girls' Generation 'ın Sooyoung ve Kang Tae Oh , 4 Şubat tarihinde sona erdi.

"Run On" da Im Siwan, atletizm sporcusu olarak uzun süredir devam eden geçmişini geride bırakmaya cesurca karar veren Ki Sun Kyum'u canlandırdı. Kendi hayatını değiştiren bir karar verdiği zaman sorulan Im Siwan, “O zamanlar hâlâ çok cüretkar olduğumu düşünüyorum. Üniversiteyi bırakıp Seul'e stajyer şarkıcı olmak için gelen geçmiş benliğimi düşündüğümde, beni neyin bu kadar güvende tuttuğunu ve eski benliğime minnettar olduğumu merak ediyorum. O zamanlar verdiğim cesur ve umursamaz karar sayesinde mevcut benliğim olarak var olabileceğimi düşünüyorum. "

Ayrıca oyunculuk çıkışına damgasını vuran dizi “The Moon Embracing the Sun” dan da bahsetti. “Bir aktör olarak ilk adımlarımı attığım 'The Moon Embracing the Sun' aracılığıyla çok iyi eleştiriler aldım. Bunun sayesinde bir insan olarak kendime güven kazandım. Yapabileceğim bir şey olduğunu düşünmeye başladım ”diye anlattı Im Siwan.

Oyuncuya dönüşen küçük idol hakkındaki düşünceleri sorulduğunda, “Bugünlerde çok yetenekli insanların olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra daha fazla yeteneğe sahip daha çok insan olacak. Onlara tavsiye vermektense, onlarla sağlıklı bir rekabete girmek ve birlikte gelişmek istiyorum. "

Nispeten düşük izlenme oranlarına rağmen dizinin neden oldukça fazla ses getirdiğini düşündüğünü açıklayan "Run On" hakkında daha fazla konuştu. Bence bunun nedeni 'Run On'un olağan bir dizinin formatını bozması. İzleyicilerin 'Kyum-Mi' çiftinin kimyasından keyif aldıkları için çok müteşekkirim. Şahsen ben reytinglere pek dikkat etmiyorum. Elbette, dizimizi daha fazla insan izlerse her şeyden daha minnettar olurdum, ancak şu anda aldığımız destek ve olumlu eleştiriler için şimdiden yeterince müteşekkirim. "

Dizinin en büyük satış noktasına gelince, Im Siwan, Ki Sun Kyum'un genellikle parlak zırhlı bir şövalye gibi tasvir edilen ortak K-drama erkek başrolünden sapması olduğunu düşündüğünü paylaştı. Şöyle açıkladı: “Bu yüzden daha havalı bir insan gibi görünmeye çalışmadım ve bu benim tarzım olduğunu düşündüm. Ve bence Mi Joo (Shin Se Kyung'un karakteri) bağımsız bir yaşam sürdüren birinin iyi bir tasviriydi. Herhangi biri bundan hoşlandıysa, büyük olasılıkla iyi olduğunu düşündükleri denge budur. Yazarın dizi aracılığıyla 'Hepimiz kendi hayatımızın kahramanlarıyız' mesajını iletmek istediğini düşünüyorum. Bunun iyi tasvir edildiğini düşünüyorum, bu yüzden satış noktası olarak bunu seçmek istiyorum. "

Im Siwan ve Shin Se Kyung, dizideki kimyaları için çok övgü aldı ve Im Siwan, "İzleyicilerin çifti izlemekten zevk almasına sevindim. Bu dizi sayesinde oyunculukla ilgili birçok yeni girişimde bulundum ve Se Kyung hepsini kabul etti. Bu sayede en başından ne denersem deneyeyim tepki vereceğine dair güven kazandım. Dizide birbirimize olan güvenimizin gösterilmesine memnunum. "

Diğer rol arkadaşları hakkında şunları ekledi: “Setteki atmosfer daha da iyiydi çünkü oyuncular benzer yaştaydı. Se Kyung'un ilk başta yaklaşmasını zorlaştıran bir aurası vardı ama birlikte hareket etmeye başladığımızda bu görüntü tamamen paramparça oldu. Sooyoung, dizideki karakterine sık sık kapılmıştı, ama yine de şakaları seven eğlenceli bir insan. Sette enerji veren kişi olan Tae Oh, bizi anlamadan çok güldürdü. "

Fellow ZE:A'nın Bir üyesi olan Park Hyung Sik ve Kim Dong Jun da oyunculuk yoluyla isimlerini duyuruyorlar. Park Hyung Sik, geçen ay ordudan terhis edildi ve Kim Dong Jun'un bu yıl askere gitmesi bekleniyor. Im Siwan, “Hyung Sik'in de onun kadar askerden terhis olmasını bekliyordum. Hyung Sik'in dönüşü konusunda daha mutlu olamazdım. Dong Jun'un her zamanki tutkulu hali gibi (orduda) başarılı olacağına inanıyorum. Sanırım Dong Jun da terhis olduktan sonra göğsümden bir ağırlık kalkmış gibi hissedeceğim. " dedi.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰